Trwa ładowanie...

Dziewczynkom odmówiono wejścia na pokład, bo miały na sobie leginsy

Odmówiono wejścia na pokład dwóm młodym pasażerkom, ponieważ były ubrane w leginsy. Linie lotnicze tłumaczą "nie były odpowiednio ubrane".

Share
Dziewczynkom odmówiono wejścia na pokład, bo miały na sobie leginsy
Źródło: Shutterstock.com, fot: shutterstock.com
d21ajee

Pracownicy linii lotniczych United Airlines zabronili wejść na pokład dwóm dziewczynkom, ponieważ byly ubrane w leginsy. Według relacji świadków, po kilku nieprzyjemnych uwagach personel zgodził się na wpuszczenie pasażerek, pod warunkiem, że przebiorą się przed wejściem na pokład.

Zdarzenie opisała na swoim Twitterze amerykańska działaczka społeczna Shannon Watts. Tym samym zmusiła linie lotnicze do reakcji, ponieważ historia od razu wywołała wielkie oburzenie wśród internautów.

d21ajee

Linie lotnicze United Airlines wydały specjalne oświadczenie, w którym uzasadniają swoje postępowanie. Dziewczynki podróżowały z biletami dla "krewnych i pracowników", co oznacza, że były objęte bardziej rygorystycznymi przepisami, ponieważ formalnie reprezentowały linie lotnicze.

"Regularnie przypominamy naszym pracownikom, że członkowie rodziny lub przyjaciele, podróżujący bezpłatnie na specjalnych warunkach, muszą przestrzegać odpowiedniego ubioru. U naszych stałych klientów mile widziane są legginsy" czytamy w tweecie zamieszczonym przez linie.

d21ajee

Podziel się opinią

Share
d21ajee
d21ajee
Więcej tematów