Trwa ładowanie...
d16ccz2

Dziennikarze uratowali kierowcę przed utonięciem. Dramatyczne chwile relacjonowali na żywo

Pracownicy lokalnej stacji KHOU 11 News, którzy nie ewakuowali się wraz z resztą osób, podczas nadawania na żywo relacji w trakcie uderzenia huraganu Harvey, pomogli uratować kierowce ciężarówki. Mężczyzna utknął w kabinie auta, a tymczasem woda gwałtownie przybierała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarze uratowali kierowcę przed utonięciem. Dramatyczne chwile relacjonowali na żywo
(PAP/EPA, Fot: Michael Wyke)
d16ccz2

Żywioł nie oszczędzał nikogo. Siedziba stacji KHOU 11 News, znajdująca się w Houston najpierw została zredukowana do studia polowego, które znajdowało się na najwyższej - drugiej kondygnacji budynku. Tam dziennikarze przekazywali na bieżąco informacje z dotkniętego katastrofalną powodzą miasta.

Niestety przybierająca szybko woda dotarła także pod drzwi tymczasowego studia, dlatego redaktor naczelny Bill Bishop zadecydował, że wszyscy pracownicy zostają ewakuowani w bezpieczne miejsce.

d16ccz2

Tymczasem jedna z dziennikarek Brandi Smith wraz z operatorem Mario Sandoval postanowili zostać na poboczu pobliskiej drogi i relacjonować sytuację tak długo, jak będzie to możliwe. Podczas relacjonowania sytuacji i rosnącego gwałtownie poziomu wody wokół nich, operator szukając nowych ujęć zauważył, że w kabinie ciężarówki, która utknęła na zalanej ulicy znajduje się kierowca.

Ekipa dziennikarska zadzwoniła po szeryfa, który przyjechał z łodzią, by ratownicy mogli dopłynąć i uratować kierowcę. Bohaterski czyn uwieczniony na nagraniu trafił do sieci i stał się prawdziwym hitem.

d16ccz2

Podziel się opinią

Share

d16ccz2

d16ccz2
d16ccz2
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów