Trwa ładowanie...
d42l3xq

Dziennikarz TVP do polityka PiS: Panie ministrze, obudził się pan już?

Nietypowo zaczął się wywiad z pierwszym gościem wieczornego "Minęła 20" w TVP INFO. - Obudził się pan już czy jeszcze nie? - powiedział Adrian Klarenbach do Krzysztofa Jurgiela. Polityk PiS zapewniał, że jest bardzo aktywny. Nie wypadł jednak zbyt przekonująco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel w TVP INFO.
Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel w TVP INFO. (TVP Info, Fot: TVP Info)
d42l3xq

Do Marszałka Sejmu trafił wniosek o odwołanie ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela. Złożyli go posłowie PSL, których swoimi podpisami poparli też posłowie PO. O problemach ministra rolnictwa pisaliśmy kilka dni temu, kiedy PSL zapowiedziało swój wniosek.

Minął rok od wielkiego audytu PiS

Polityk Prawa i Sprawiedliwości został zaproszony do programu "Minęła 20" w TVP INFO, by mógł odpowiedzieć na zarzuty stawiane przez ludowców. Ale wywiad prowadzony przez Adriana Klarenbacha zaczął się dość nietypowo. - Obudził się pan już czy jeszcze nie? - spytał prowadzący, wcześniej przytaczając senność jako jeden z zarzutów.

- Znaczy ja jestem bardzo aktywny... W kontaktach z rolnikami, z różnymi środowiskami w rolnictwie - mówił minister, typowym dla siebie monotonnym głosem. Ale do tego momentu szło sprawnie. Problemy z wyrażeniem myśli zaczęły się szybko. - Natomiast nie zajmowałem się PR-em, tak jak to robili pośr... prze... przede mną urzędujący ministrowie - przekonywał Jurgiel.

Występ ministra w "Minęła 20" można zobaczyć w serwisie VOD TVP

d42l3xq

Podziel się opinią

Share
d42l3xq
d42l3xq