Trwa ładowanie...
d4gpuj6

Dziennikarz odcina się od TVP. "Zmanipulowali moją wypowiedź"

Jacek Nizinkiewicz dziennikarz "Rzeczpospolitej" twierdzi, że Wiadomości TVP zmieniły sens jego wypowiedzi ws. konfliktu Ryszarda Czarneckiego z Różą Thun. Dziennikarz zapowiedział, że to była jego ostatnia wypowiedź dla tej stacji pod obecnym kierownictwem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP przekazało tylko fragment wypowiedzi Nizinkiewicza
TVP przekazało tylko fragment wypowiedzi Nizinkiewicza (WP.PL, Fot: WP.PL)
d4gpuj6

W czwartkowym wydaniu flagowego serwisu informacyjnego TVP pojawił się materiał dotyczący próby odwołania europosła PiS Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceszefa Parlamentu Europejskiego. Domagała się tego część europosłów, którzy byli oburzeni tym, jak Czarnecki porównał Różę Thun do szmalcownika.

W materiale Bartłomieja Graczaka pojawiła się wypowiedź Jacka Nizinkiewicza: "Dobrze, gdyby ta sprawa była na forum Polski, nie na forum europejskim załatwiona. Myślę, że Róża Thun z Ryszardem Czarneckim mogą to załatwić między sobą”.

Dziennikarz jeszcze przed emisją materiału napisał, że jego zdaniem porównanie posłanki PO do szmalcowników to przegięcie i właśnie o tym powiedział w rozmowie z dziennikarzem TVP.

Po emisji materiału oburzony dziennikarz poinformował, że jego wypowiedź została zmanipulowana, ponieważ wyjęto z niej tylko fragment, który pasował do tezy przedstawionej w materiale TVP.

d4gpuj6

Podziel się opinią

Share

d4gpuj6

d4gpuj6
Więcej tematów