Trwa ładowanie...
d4a22tl

Dziennikarka amerykańskiej stacji na antenie: "Pamiętacie, co usłyszeliśmy od polskiej premier?"

Laura Ingraham, dziennikarka stacji Fox News, podczas programu dotyczącego ostatniego zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku przypomniała słowa Beaty Szydło sprzed kilku miesięcy. Komentarz polskiej premier został pokazany jako przestroga dla rządzących.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fox News cytuje Beatę Szydło
Fox News cytuje Beatę Szydło (Twitter)
d4a22tl

Dziennikarka zaczęła: "Widzieliśmy ataki terrorystyczne w Barcelonie, Paryżu, Londynie, Manchesterze. Pamiętacie co usłyszeliśmy do polskiej premier Beaty Szydło?" - zapytała widzów i przypomniała słowa Szydło, które padły z sejmowej mównicy w Warszawie, tuż po zamachu w Manchesterze: "Musimy sobie wszyscy odpowiedzieć, czy chcemy polityków, którzy mówią, że musimy przyzwyczaić się do ataków? Czy chcemy polityków silnych, którzy dostrzegają zagrożenie i skutecznie z nim walczą" - mówiła w maju premier.

Laura Ingraham to amerykańska konserwatywna komentatorka polityczna z polskimi korzeniami. Jej autorski program radiowy "The Laura Ingraham Show" jest jednym z najpopularniejszych pod względem liczby słuchaczy programów radiowych w USA.

Zamach, o którym mówiła prezenterka miał miejsce we wtorek. 29-letni mężczyzna wjechał furgonetką na ścieżkę rowerową na nowojorskim Manhattanie. Co najmniej 8 osób zginęło a 11 zostało rannych. Napastnik został postrzelony przez policję i przebywa w szpitalu. Policja traktuje incydent jako atak terrorystyczny.

d4a22tl

Podziel się opinią

Share
d4a22tl
d4a22tl
Więcej tematów