Trwa ładowanie...
dy4h6w3

#dzieńdobryWP Donald Tusk na prezydenta Polski? Ewa Kopacz przyznaje, że ma jej głos

Była premier nie ma złudzeń: Donald Tusk wróci do polskiej polityki. - Gdyby wystartował w wyborach, zagłosuję na niego - przyznała. Dlaczego? - Bo jest osobą doświadczoną, z dobrym instynktem politycznym, wyczuciem i która, nie ma się niczego wstydzić - wyjaśniła Ewa Kopacz w Telewizji WP.

dy4h6w3
dy4h6w3

Dodała również, że komisja śledcza ds. Amber Gold istnieje tylko w jednym celu, aby zniszczyć oponentów. - Ona nie zaszkodzi ani Donaldowi Tuskowi, ani jego synowi - dodała.

- Nie byłoby całej afery z Amber Gold, gdyby w 2006 r. PiS zagłosowałby za poprawką PO, która nie dawała szansy na powstawanie parabanków - przypomniała Kopacz.

Zaznaczyła, że "dziwi się, że ludzie tak szybko stawiają prognozy". - Pozwólmy, żeby tą sprawą zajęły się instytucje, które są do tego powołane. Prokuratura, która prowadziła śledztwo nie postawiła zarzutów żadnemu z Tusków - wyjaśniła.

Ewa Kopacz jest pewna, że Donald Tusk wróci do polskiej polityki. Przyznała, że jeśli wystartuje w wyborach prezydenckich, to ma jej głos.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

dy4h6w3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy4h6w3
Więcej tematów