Trwa ładowanie...
d2b4l4c

#dzieńdobryPolsko Stanisław Karczewski: nie mam żadnego zaufania do Donalda Tuska

- Od kiedy powiedział, że polskość to nienormalność, nie mam zaufania do Donalda Tuska. Dla mnie osoba, która w ten sposób określa Polskę i Polaków nie powinna sprawować władzy - stwierdził w #dzieńdobryPolsko marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Share
d2b4l4c

Zdaniem Karczewskiego, Tusk "od dawien dawna" nie działa w interesie Polski i wielokrotnie pokazywał swoją działalnością, że zależy mu przede wszystkim na własnym interesie .

- Jest politykiem nierzetelnym, wielokrotnie mówił o rzeczach, które były nieprawdziwe. Podwyższył wiek emerytalny, a nie mówił tego w kampanii - tłumaczył Karczewski.

W ocenie marszałka, to że Tusk "wystąpił, powiedział, wydał" opinię dotyczącą budżetu, jest niezgodne z polską racją stanu. - Dlaczego występuje przeciw polskiemu rządowi? To gwóźdź do mojej decyzji - oznajmił.

d2b4l4c

Pytany o rzekomy konflikt osobisty z przewodniczącym Rady Europejskiej, powiedział: - Nie, dlaczego? Nie znam osobiście, nigdy się nie widziałem... Raz jedyny zostałem przez byłą znajomą Ewę Kopacz przedstawiony Donaldowi Tuskowi. Tyle. Oceniam go jako polityka. Wielu dziennikarzy mnie pyta, to ja odpowiadam. Mówię szczerze.

Trwająca 2,5 roku kadencja Tuska na stanowisku szefa RE upływa z końcem maja br.

d2b4l4c

Podziel się opinią

Share
d2b4l4c
d2b4l4c
Więcej tematów