Trwa ładowanie...
d3dt2fa
d3dt2fa

#dzieńdobryPolsko Jarosław Gowin: prezydent nie podpisuje ustaw "jak leci"

- Prezydent Duda nie podpisuje ustaw PiS "jak leci", bo miał poważne wątpliwości przy pakiecie ustaw oświatowych, a odesłał do TK ustawę o zgromadzeniach - stwierdził w #dzieńdobryPolsko Jarosław Gowin. - Co jest zaskakującego w tym, że na ogół zgadza się z propozycjami wysuwanymi przez obóz polityczny, którego jeszcze półtora roku był częścią - pytał wicepremier.
Share
d3dt2fa

Gowin podkreślił na antenie WP, że nie ma wrażenia, by Duda "był na czyimkolwiek pasku". - Jeszcze nie raz udowodni, że jest prezydentem niezależnym - ocenił.

Zdaniem wicepremiera, prezydent słusznie podpisał ustawę budżetową. - Nie dostrzegam żadnych argumentów stawiających pod znakiem zapytania legalność tego budżetu. To, że prezydent nie zwlekał, uważam za przejaw odpowiedzialności nie tylko za państwo, ale przede wszystkim za gospodarkę i dobrobyt Polaków - oznajmił.

W ocenie Gowina, jakiekolwiek wątpliwości formułowane przez część polityków opozycyjnych, czy - co wicepremiera "jeszcze bardziej bulwersuje" - przewodniczącego RE Donalda Tuska, wystawiałyby na szwank interes gospodarczy Polski.

d3dt2fa

Podziel się opinią

Share
d3dt2fa
d3dt2fa
Więcej tematów