Trwa ładowanie...
d2dze3g

Dzień Edukacji Narodowej. Czego MEN życzy nauczycielom?

14 października w Polsce obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To okazja, by podziękować nauczycielom za wysiłek, który wkładają w codzienną pracę. Z życzeniami dla kadry nauczycielskiej pospieszyło MEN.
Share
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji NarodowejŹródło: MEN, Twitter
d2dze3g

Dzień Edukacji Narodowej. Od kiedy go obchodzimy?

Dzień Edukacji Narodowej, znany również jako Dzień Nauczyciela, to obchodzone w Polsce co roku 14 października święto oświaty i szkolnictwa. Dzień Nauczyciela został ustanowiony w 1972 roku, natomiast od 1982, na mocy ustawy Karta Nauczyciela, święto to jest obchodzone pod nazwą Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej. Ministerstwo składa życzenia na Twitterze

Wszystkim nauczycielom za ich trud włożony w nauczanie podziękowania i wyrazy uznania złożyli 14 października na Twitterze politycy. Przodowało oczywiście Ministerstwo Edukacji Narodowej.

d2dze3g

MEN składa życzenia nauczycielom

Od życzeń z okazji Dnia Nauczyciela zaroiło się na Twitterze Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kilka słów nagrał minister Dariusz Piontkowski.

Minister edukacji Dariusz Piontkowski Podziękował też "za niezwykle świadome i pełne rozsądku podejście do kwestii bezpieczeństwa oraz za to, że uczą Państwo dzieci odpowiedzialności za siebie i innych".

Wiceminister edukacji Maciej Kopeć życzył nauczycielom dalszej motywacji do działania. "W tym szczególnym dniu życzę Państwu, aby realizowanie powołania zawodowego przynosiło satysfakcję i dawało motywację do dalszych działań" - napisał.

Z kolei wiceminister edukacji Marzena Machałek wyraziła nadzieję, że praca da nauczycielom szansę na samorealizację.

d2dze3g

"Życzę, aby Państwa praca była źródłem satysfakcji i szansą na samorealizację. Mam nadzieję, że sukcesy uczniów staną się motywacją do dalszych działań" - podkreśliła.

Spór o maseczki i zarzuty pod adresem Konfederacji. "Miałem wrażenie, że niektórzy kaszlą na obsługę"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2dze3g

Podziel się opinią

Share
d2dze3g
d2dze3g
Więcej tematów