Trwa ładowanie...
d2cb3fz

Dzień Chłopaka 2020. Życzenia na Dzień Chłopaka

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka 2020. Z tej okazji miłym gestem będzie złożenie tym młodszym chłopcom, jak i tym starszym życzeń. Podajemy przykładowe życzenia na Dzień Chłopaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Chłopaka 2020. Najlepsze życzenia
Dzień Chłopaka 2020. Najlepsze życzenia (Pixabay)
d2cb3fz

Dzień Chłopaka 2020 - życzenia

Dzień Chłopaka 2020 wypada w środę 30 września. Z tej okazji swoim bliskim składamy najserdeczniejsze życzenia. Na pewno z przyjemnością przyjmą je zarówno młodsi, jak i starsi chłopcy.

Jakie życzenia na Dzień Chłopaka złożyć? Inne przekażemy partnerowi, inne tacie, a jeszcze inne bratu czy koledze.

d2cb3fz

Życzenia na Dzień Chłopaka 2020 to na pewno doskonały pomysł, by podkreślić, że o kimś pamiętamy. Można złożyć indywidualne życzenia, albo wybrać krótki, a często też zabawny wierszyk. Jeśli ktoś nie miałby pomysłu na życzenia, podajemy kilka propozycji na Dzień Chłopaka.

Layer 1

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci, Wspaniałych i słonecznych dni, Niech szczęście towarzyszy Ci przez całe życie, Niech Ci się spełnią wszystkie Twe pragnienia, Oraz te mniejsze i większe marzenia.

Layer 1

Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy. Tego Ci dzisiaj… życzy...

Layer 1

Z okazji tego dnia niezwykłego! Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego

Layer 1

Wszystkiego najlepszego dla chłopa dużego, dużo wódki, dużo kasy, a dla chłopaka małego, dużo szczęścia i nauki, bądź zdrowiutki i słodziutki.

Ostra reakcja na słowa Mosbacher dla WP. "Nieuprawniona ingerencja"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2cb3fz

Podziel się opinią

Share
d2cb3fz
d2cb3fz
Więcej tematów