Trwa ładowanie...

Dzień Babci i Dziadka 2021. Jaki prezent wybrać?

Dzień Babci i Dziadka 2021 już za kilka dni. Jakie prezenty podarować seniorom? Czego im życzyć w dniu ich święta?
Share
Dzień Babci i Dziadka 2021
Dzień Babci i Dziadka 2021Źródło: Pixabay
d36nc9s

Dzień Babci i Dziadka 2021. Kiedy obchodzimy?

W Polsce nie obchodzimy jednego święta, ale właściwie dwa oddzielne. W kalendarzu osobno mamy Dzień Babci, który przypada 21 stycznia i Dzień Dziadka 22 stycznia.

Tradycja obchodzenia świąt seniorów sięga kilku dziesięcioleci. Jako pierwszy był Dzień Babci, który po raz pierwszy ogłoszono w połowie lat 60. XX wieku. Dzień Dziadka z kolei obchodzi się w Polsce od lat 80.

d36nc9s

Dzień Babci i Dziadka 2021. Wybierz prezent

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jaki prezent podarować babciom i dziadkom, mamy kilka podpowiedzi. Wystarczy, że przekażemy im jakiś drobiazg. Najważniejsza jest przecież pamięć.

Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka wybrać? Może to być aromatyczna kawa, rozgrzewająca nalewka czy pudełko ulubionych czekoladek. Gdy babcie i dziadkowie lubią rozwiązywać krzyżówki i grać w gry planszowe, to prezent sam się nasuwa. Można kupić grę, w którą jeszcze nie grali, puzzle, albo najnowsze wydanie krzyżówek panoramicznych.

Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dziadka będą też ciepłe swetry, skarpety, szaliki itd. Dziadkowie z pewnością ucieszą się również z nowych ciepłych kapci.

d36nc9s

Zastanawiając się, jaki prezent wybrać dla swojej babci i dziadka, pamiętajmy, że najlepszy będzie ten indywidualnie dobrany. Sami najlepiej wiecie, co przyda się waszym dziadkom.

Burza po przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego. Wojciech Maksymowicz i Michał Szczerba komentują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d36nc9s

Podziel się opinią

Share
d36nc9s
d36nc9s
Więcej tematów