Trwa ładowanie...
dojy80y

Dzięki informacjom od poznaniaków zatrzymano złodzieja mercedesa

• Mężczyzna wypożyczył samochód i zniknął

• Posługiwał się nie swoimi dokumentami

• Po opublikowaniu jego wizerunku część osób go rozpoznało i zadzwoniło na policję
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzięki informacjom od poznaniaków zatrzymano złodzieja mercedesa
(KWP w Poznaniu)
dojy80y

W poniedziałek, 4 stycznia opublikowaliśmy na łamach Wirtualnej Polski komunikat policji o poszukiwaniu mężczyzny podejrzanego o przywłaszczenie mercedesa wartego 100 tys. zł. Na początku września w jednej z wypożyczalni samochodów znajdującej się na terenie Nowego Miasta pojawił się mężczyzna, który wypożyczył mercedesa wartego około 100 tys. zł. Nie zwrócił jednak samochodu w terminie. Jak się okazało, wypożyczając samochód, posłużył się nie swoimi dokumentami tożsamości.

Cztery miesiące poszukiwań złodzieja nie przyniosły jednak rezultatu. Pomogło jednak opublikowanie nagrania z kamery monitoringu, na którym widać twarz mężczyzny.

- Wiele osób dzwoniło na policję, co pozwoliło wytypować mężczyznę z nagrania. Tego samego dnia około godziny 19 policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto zatrzymali 39-latka w mieszkaniu na terenie Poznania – relacjonuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Za przywłaszczenie samochodu mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia. Policjanci jednocześnie wyjaśniają, w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie nie swoich dokumentów, którymi posłużył się w wypożyczalni.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dojy80y

Podziel się opinią

Share
dojy80y
dojy80y
Więcej tematów