Trwa ładowanie...
d2qyc2r
#dziejesiewpolsce: Tutaj becikowe wynosi 5 tys. zł

#dziejesiewpolsce: Tutaj becikowe wynosi 5 tys. zł

Co dzieje się w Polsce? Na to pytanie odpowiedzi szukają reporterzy Wirtualnej Polski, Karolina Rogaska i Patryk Osowski. Na początek Kleszczów, nazywany polskim Kuwejtem. Czy słusznie, sami zobaczcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Kleszczów, czyli polski Kuwejt

d2qyc2r

Jadąc tu z Warszawy, na ostatnich kilometrach mijamy pola, łąki, lasy i nagle wjeżdżamy do innego świata - przystrzyżonych trawników i równo posadzonych drzew. To miejsce, którego mieszkańcy za darmo mogą korzystać z basenu, siłowni czy boisk piłkarskich.

d2qyc2r

Kleszczów - jedyne miejsce w Polsce, gdzie becikowe wynosi pięć tysięcy złotych. Tu dzieci na kolonie zagraniczne jeżdżą praktycznie za darmo, bo większość pieniędzy płaci gmina.

Czy Kleszczów jest miejscem wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju? Przekonajcie się, oglądając powyższe wideo.

Ruszamy z akcją Moja Polska - pokażcie nam, co Was w niej zachwyca, a co irytuje.
Prześlijcie nam zdjęcia lub filmik, które coś mówią o naszym kraju i pokazują, jak się zmienia. Polska z Waszej perspektywy - czekamy na dziejesie@wp.pl

Przesyłając zdjęcie lub filmik potwierdzasz, że jesteś jego autorem i zgadzasz się na jego wykorzystanie na portalu Wirtualna Polska, naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz w Telewizji WP, jak również, że wszystkie osoby utrwalone w tych materiałach wyraziły zgodę na takie wykorzystanie.

d2qyc2r

Podziel się opinią

Share

d2qyc2r

d2qyc2r
Więcej tematów