Trwa ładowanie...
d3ntl43

#dziejesięnażywo Nowe otwarcie PO? Kamila Biedrzycka-Osica i Małgorzata Serafin rozmawiają z Grzegorzem Schetyną

Po pierwszym posiedzenie gabinetu cieni PO partia zapowiada regularne recenzowanie działań ministrów rządu PiS i ofensywę medialną. Czy to prawdziwe nowe otwarcie w Platformie i czy partia wyszła już na prostą po wyborczej porażce? O tym z liderem PO Grzegorzem Schetyną będą rozmawiać Małgorzata Serafin i Kamila Biedrzycka-Osica.

Share
d3ntl43

Opublikowała seksualne groźby pod swoim adresem - Facebook zablokował jej konto. W #dziejesięnażywo z Miriam Shaded, Prezes Fundacji Estera porozmawiamy m.in. o internetowym hejcie.

Dwukrotna medalistka olimpijska Maja Włoszczowska nie tylko o sporcie w rozmowie z dziennikarzem WP SportoweFakty Michałem Bugno.

d3ntl43

Przegląd wydarzeń tygodnia z pogranicza polityki, społeczeństwa i showbiznesu z redaktorami serwisów Pudelek.pl Sandrą Hajduk i WP Gwiazdy Piotrem Grabarczykiem.

Tegoroczny Czarny Piątek czyli szaleństwo wyprzedaży już dzisiaj. Reporterka Wirtualnej Polski Karolina Jakobsche odwiedzi jedno z warszawskich centrów handlowych, by dowiedzieć się na jakie promocje najchętniej polują Polacy i jakie produkty cieszą się największym powodzeniem klientów.

Lifestyle. Prowadzą Małgorzata Serafin i Małgorzata Ohme

Modny zabieg wydzieliną z żaby kambo śmiertelnie niebezpieczny? 30-letnia Halina T. z Grodziska Mazowieckiego to ofiara prawdopodobnie nieudanego zabiegu kambo, który cieszy się coraz większą popularnością. Na czym on polega? Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na tak niebezpieczne rytuały? Na co jeszcze gotowi są ludzie, by się oczyścić, odchodzić, poprawić zdrowie? O tym z porozmawiamy z* Baszarem El-Helou, psychodietetykiem.*

Jak rozwodzą się Polacy? Niepokojące dane wskazujące na rosnącą liczbę rozwodów. Dlaczego tak się dzieje? Jak wygląda rozwód po polsku? Czy Polacy nie chcą, a może nie potrafią ratować związków? O tym z Justyną Marciniak, rozwódka i psycholog Ewa Woydyłło.

d3ntl43

Jak w praktyce działają gogle VR? W programie autorski test WP Tech tego urządzenia.

Kolory na jesienną depresję. Specjalista od psychologii koloru i visual merchandisingu dr Marek Borowiński poradzi jak poprawić sobie nastrój kolorem, jak się, czyli psychologia kolory w stroju na jesień-zimę i nie tylko.

Skąd się bierze presja na bycie idealną? Jak kobiety sobie mogą z nią poradzić? Rozmowa o poczuciu wartości, komforcie współczesnych kobiet, ale też w jaki sposób złe myślenie o sobie wpływa na życie zawodowe i osobiste. O tym coach - Karolina Cwalina.

Oprac. Magdalena Wojnarowska

d3ntl43

Podziel się opinią

Share
d3ntl43
d3ntl43
Więcej tematów