Trwa ładowanie...
d32tfuw
d32tfuw

#dziejesienazywo Koniec rodzinnego "Big Brothera" w Poznaniu

Dziś o godz. 9.00 #dziejesienazywo: Koniec rodzinnego "Big Brothera" w Poznaniu. Rodzina Dzikowskich za pomocą 12 kamer przez całą dobę pokazywała swoje życie w Internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d32tfuw

Rodzina nie kryła, że motyw ich działania jest przede wszystkim finansowy. Dzikowscy mają czwórkę niepełnoletnich dzieci. Na wniosek rzecznika praw dziecka sąd zakazał im działalności.

Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć dla zyskania popularności i rozgłosu oraz czy pokazywanie niepełnoletniego dziecka 24 godzinę na dobę w Internecie może mieć wpływ na jego rozwój?

d32tfuw

Ponadto w #dziejesienazywo: Aktor Charlie Sheen w wywiadzie na żywo wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV. - To trzy litery, które ciężko zaakceptować - stwierdził.

Jak wygląda życie codziennie nosicieli wirusa i czy pozytywny wynik testu to automatyczny wyrok? Jaki jest społeczny odbiór zakażonych?

Poza tym w programie: 6-latki do zerówki, 7-latki do szkoły. Rząd cofnie reformę PO. Kiedy dziecko powinno zacząć edukację szkolną? Czy danie wyboru rodzicom to dobra decyzja?

Gośćmi Agnieszki Kopacz będą: Aleksandra Piotrowska (Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP), Andrzej Komorowski (psycholog, doradca rodziny), Filip Pierowski (specjalista terapii uzależnień), Tomasz Małkuszewski (przewodniczący Społecznego Komitetu ds. AIDS, certyfikowany Doradca w Punkcie Testowania na HIV, streetworker), Tomasz Elbanowski (Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców), Danuta Kozakiewicz (dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 103).

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d32tfuw

Podziel się opinią

Share
d32tfuw
d32tfuw