Trwa ładowanie...
difebmw
difebmw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Dwoje pieszych zginęło na drodze krajowej nr 7

• Na drodze krajowej nr 7 Warszawa-Kraków w Miąsowej (Świętokrzyskie) doszło do tragedii
• W wypadku zginęło dwoje pieszych
• Trasa przez 2,5h była całkowicie nieprzejezdna
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
difebmw

Ofiary wypadku to 18-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna. - Zginęli na miejscu, po potrąceniu prowadzonym przez 19-latka volvo. Kierowca pojazdu był trzeźwy - powiedział Damian Janus z biura prasowego świętokrzyskiej policji.

Na razie niewiele wiadomo o okolicznościach wypadku - na temat szczegółów zdarzenia będą wypowiadali się m.in. policyjni biegli. Jak poinformował oficer prasowy jędrzejowskiej policji Michał Kowalczyk, wiadomo, że samochód jechał od strony Kielc, a przy drodze w chwili wypadku znajdowała się większa grupa ludzi - poza dwiema osobami, które zginęły, nikt nie ucierpiał.

Trasa nr 7 była nieprzejezdna przez ok. 2,5 godziny. W tym czasie kierowców obowiązywały objazdy wyznaczone lokalnymi drogami.

difebmw

Podziel się opinią

Share

difebmw

difebmw
Więcej tematów