Trwa ładowanie...
d3wfq5a
d3wfq5a
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
statek

Dwóch marynarzy zginęło w pożarze rosyjskiego okrętu

Dwóch marynarzy zginęło w pożarze, który wybuchł na rosyjskim okręcie -
poinformowała marynarka wojenna Rosji. Pożar wybuchł na niszczycielu rakietowym "Marszał Szaposznikow", kiedy podczas ćwiczeń na Morzu Japońskim w maszynowni pękła pompa paliwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3wfq5a

Po pożarze, okręt z trudem dotarł do portu we Władywostoku, który jest bazą rosyjskiej Floty Pacyfiku. "Zginął jeden marynarz nadterminowy i jeden poborowy, przebywający w sekcji, w której wybuchł pożar. Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru była usterka techniczna" - poinformowała w oświadczeniu rosyjska marynarka wojenna.

Seria wypadków na okrętach podkopała w ostatnich latach reputację rosyjskiej floty, która po rozpadzie ZSRR jest zaniedbana i niedofinansowana.

d3wfq5a

Podziel się opinią

Share

d3wfq5a

d3wfq5a
Więcej tematów