Trwa ładowanie...
d3vsp2e
d3vsp2e

Dwie osoby zginęły w wypadku Gronowie Górnym pod Elblągiem

Dwaj młodzi mężczyźni zginęli nad ranem w wypadku samochodowym w Gronowie Górnym k. Elbląga. Według policji auto jechało tak szybko, że odbiło się po kolei od czterech drzew, a siła uderzenia wyrwała silnik spod maski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3vsp2e

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi dojazdowej do trasy ekspresowej S22 pod Elblągiem. Na miejscu zginęło dwóch 19-latków, kierowca i pasażer mercedesa klasy C.

Z nieustalonych przyczyn samochód zjechał na pobocze, odbił się od czterech drzew po kolei i dachował. Siła uderzenia wyrwała spod maski silnik i porozrzucała fragmenty blachy w promieniu kilkudziesięciu metrów. - Oznacza to, że samochód musiał jechać z ogromną prędkością - powiedział Jakub Sawicki z komendy policji w Elblągu.

Według policjanta sekcja zwłok wyjaśni, czy kierowca był trzeźwy. Wewnątrz wraku mercedesa znaleziono puste butelki po piwie.

Policja ostrzega, że na większości dróg woj. warmińsko-mazurskiego panują nie najlepsze warunki; widoczność utrudnia padający od kilku godzin deszcz, a jezdnie są śliskie.

d3vsp2e

Podziel się opinią

Share
d3vsp2e
d3vsp2e