Trwa ładowanie...
d3e15vr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Dwie ofiary pożaru samochodu w Bydgoszczy

Dwóch mężczyzn zginęło w wyniku pożaru samochodu na jednym z parkingów w Bydgoszczy. Z nieznanych przyczyn auto, do którego wsiadali, stanęło w płomieniach i wybuchło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwie ofiary pożaru samochodu w Bydgoszczy
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d3e15vr

- Do pożaru samochodu dostawczego doszło po godzinie 7.00 rano na terenie parkingu strzeżonego w bydgoskiej dzielnicy Bartodzieje. Ogień ciężko poranił dwóch mężczyzn znajdujących się obok auta - powiedział Paweł Frątczak, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej. Ciężko ranne ofiary pożaru przewieziono do jednego z bydgoskich szpitali. Jak jednak poinformowała policja, obaj mężczyźni zmarli.

Na miejsce pożaru ściągnięto cztery jednostki straży pożarnej, gdyż w płonącym samochodzie znajdowały się dwie butle z gazami technicznymi. - Na szczęście udało się zapobiec ich rozerwaniu - zaznaczył Frątczak.

Pożar samochodu był tak gwałtowny, że uszkodził cztery inne samochody na parkingu, stojącą opodal koparkę oraz przyczepę kempingową. Przyczyny i okoliczności wypadku ustala policja.

d3e15vr

Podziel się opinią

Share

d3e15vr

d3e15vr
Więcej tematów