Trwa ładowanie...
d1r5gjj

Dwie nastolatki skuły kajdankami i molestowały 17-latka

Dwie nastolatki w USA zostały oskarżone o napaść na tle seksualnym po tym, jak podstępem zwabiły 17-letniego kolegę do domu, skuły kajdankami i molestowały przez kilka godzin - podaje lokalny serwis internetowy NWITimes.com.

Share
d1r5gjj

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia w miasteczku Valparaiso w stanie Indiana. 16-latka i jej 14-letnia koleżanka SMS-ami zwabiły kolegę do domu. Na miejscu sterroryzowały 17-latka nożem i skuły kajdankami.

Przez następnych kilka godzin nastolatki znęcały się nad uwięzionym chłopcem. Zmuszały go do mówienia upokarzających rzeczy, molestowały seksualnie, znęcały się nad nim fizycznie i psychicznie. Część zarejestrowały telefonem komórkowym.

W końcu dziewczyny postanowiły zaprosić innych znajomych, aby jeszcze bardziej poniżyć chłopca. Wtedy jedna z osób rozkuła 17-latka, któremu udało się uciec z domu i zawiadomić policję.

Ostatecznie obie dziewczyny zostały oskarżone o napaść na tle seksualnym. Z powodu powagi ciążących na 16-latce zarzutów, odpowie ona przed sądem jak dorosła. Natomiast 14-latka stanęła przed sądem dla nieletnich. Wyroki mają zapaść wkrótce - podaje NWITimes.com.

d1r5gjj

Podziel się opinią

Share
d1r5gjj
d1r5gjj
Więcej tematów