Dwa ciała w domu w Wielkopolsce. Parę zabił czad?

Sekcje zwłok wyjaśnią przyczyny śmierci małżeństwa z Witaszyc koło Jarocina w Wielkopolsce. Ich ciała znaleźli policjanci zaalarmowani przez pracowników opieki społecznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lekarz stwierdził, że para zmarła kilka dni temu podczas snu
Lekarz stwierdził, że para zmarła kilka dni temu podczas snu (East News, Fot: Marek Lasyk)
WP

Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie zawiadomili policję, że od kilkunastu dni nie widzieli pary swoich podopiecznych. Mundurowi pojechali do domu małżeństwa, ale nikt im nie otwierał.

- Wezwaliśmy na pomoc strażaków, którzy otworzyli drzwi. W jednym z pokojów, w łóżku policjanci znaleźli ciała 51-latka i jego o sześć lat starszej żony. Lekarz stwierdził, że oboje zmarli kilka dni temu podczas snu - relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską mł. asp. Agnieszka Zaworska z jarocińskiej policji.

Zobacz także: Prezes PiS zaskoczony reakcją Izraela. Żakowski: powinien nazywać się Jarosław "Nic nie kapuje" Kaczyński

WP
google maps
Podziel się

- Nic nie wskazuje na to, aby do śmierci małżeństwa przyczyniły się osoby trzecie. Przypuszczamy, że para zatruła się tlenkiem węgla, ale więcej na temat przyczyn tragedii będziemy wiedzieć więcej po badaniach w zakładzie medycyny sądowej - dodaje policjantka.

Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. Powołany zostanie biegły, który określi stan instalacji grzewczej i wentylację w domu zmarłych.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP