Trwa ładowanie...

Dramatyczny apel siostry Magdaleny Żuk

Rodzina Magdaleny Żuk, która zmarła w Egipcie, zaangażowała do wyjaśnienia sprawy Krzysztofa Rutkowskiego. Śledztwo prowadzi także polska prokuratura. Dlatego siostra młodej Polski zaapelowała do internautów, którzy na własną rękę próbują wyjaśnić co cię stało w egipskim kurorcie. "Proszę, nie bawcie się w detektywów. Wasze teorie spiskowe są okropne" – napisała Małgorzata Żuk.

Dramatyczny apel siostry Magdaleny ŻukŹródło: Facebook.com
dst79ag
dst79ag

Już ponad 32 tysiące internautów na Facebooku próbuje dociec, co doprowadziło do śmierci Magdaleny Żuk. Rodzina zmarłej Polki prosi o umiar i powtrzymanie się od wysnuwania kolejnych teorii. " Jeśli będziecie znać ważne informacje na temat mojej siostry to proszę pisać do mnie. Dziękuję za kondolencje i wsparcie. Proszę, nie bawcie się w detektywów i nie zadawajcie mi po 30 pytań dziennie, bo wy od tego nie jesteście…" – napisała Małgorzata Żuk na specjalnej grupie "Sprawa śmierci Magdaleny Żuk".

"Zajmuje się tym policja i Rutkowski, Markus nic nie zrobił, bardzo kochał moją siostrę i nikt z mojej rodziny nie był szantażowany.. Wasze teorie spiskowe są okropne.. ile ludzi tyle historii.. Już nie mogę tego czytać... A co do rozmów z wami, bardzo jest mi milo, gdy dzwoni do mnie obca osoba i chce pomoc. Natomiast większość to hejterzy, niestety. Jeśli zauważycie hejt, proszę od razu to zgłosić. Ps. prawdopodobnie za parę dni ruszy zbiórka. Mam nadzieje, ze pomożecie, trzymajcie się, dziękuje ze jesteście" – czytamy we wpisie siostry Magdaleny Żuk.

Śledztwo w sprawie śmierci 27-letniej polki wszczęła Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Sprawa toczy się w sprawie zabójstwa, ale śledczy zaznaczają, że to wstępne założenie i może ulec zmianie. Prokurator stwierdził, że kobieta najprawdopodobniej przeżyła zaburzenie depresyjne. Nie wiadomo jednak, co do niego doprowadziło.

dst79ag

Magdalena Żuk zmarła w Egipcie w minioną niedzielę w wyniku obrażeń, jakich doznała po tym, jak wypadła z okna szpitala. Biuro podróży Rainbow Tours, które organizowało wczasy twierdzi, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Rodzina twierdzi, że Magda ne miała problemów. Detektyw Krzysztof Rutkowski przyznał, że z raportu medycznego wynika, iż zmarła w wyniku uduszenia, wywołanego zatorem płuc. Była to konsekwencja upadku z okna.

dst79ag
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dst79ag
Więcej tematów