Trwa ładowanie...

Dramatyczne poszukiwania kobiety. Spędziła dwa dni na bagnach

O dużym szczęściu może mówić 79-letnia kobieta. Spędziła dwa dni na bagnach, zanim odnalazła ją policja. Służby zaalarmowała rodzina z Niemiec.

Share
Kobieta spędziła dwa dni na bagnach
Kobieta spędziła dwa dni na bagnach Źródło: Policja
d18ken1

Jak czytamy na stronie policji, do policjantów z Piątnicy zadzwonił z Niemiec mężczyzna, który był zaniepokojony losem swojej kuzynki mieszkającej w gminie Piątnica.

Z 79-latką nie było kontaktu przez dwa dni, nie odbierała telefonu. Było to tym bardziej niepokojące, że podczas poprzedniej rozmowy, kobieta zapowiadała, że zamierza pojechać na bagna w gminie Jedwabne. Miała tam zbierać żurawinę.

Poszukiwania kobiety

Policjanci w pierwszej kolejności sprawdzili jej dom i już wtedy potwierdziły się przypuszczenia zgłaszającego. Kobiety nie było w domu i nie wzięła ze sobą telefonu, dlatego nie było z nią kontaktu.

d18ken1

Policja pojechała do gminy Jedwabne, by jej szukać. Dzięki wskazówkom jej byłego sąsiada, ustalono, gdzie 79-latka zwykle zbierała żurawinę.

Mężczyzna wskazał na teren bagien torfowych w okolicy miejscowości Bronaki Olki w gminie Jedwabne. Przekazał też, że jest tam teraz jego bratowa. Policjantom udało się z nią skontaktować i ustalili, że widziała ona zaginioną na bagnach - informuje policja.

Dzięki tym wszystkim krokom udało się odnaleźć poszukiwaną 79-latkę. Kobieta była wyziębiona i obolała. Leżała na kępach trawy i nie miała siły się podnieść. Wezwano karetkę pogotowia.

Źródło: lomza.policja.gov

Gorąca wymiana zdań z ministrem PiS. Poszło o artykuł WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d18ken1

Podziel się opinią

Share
d18ken1
d18ken1
Więcej tematów