Trwa ładowanie...

Dramatyczne nagranie z wnętrza płonącego wieżowca. Jego autorka wciąż nie została odnaleziona

Nagranie z wnętrza wieżowca opublikowano na Facebooku jeszcze podczas pożaru. Autorką jest mieszkająca na 23. piętrze Rania Ibrahim, matka dwójki dzieci. Kobieta wciąż jest uznawana za zaginioną.

Share
Dramatyczne nagranie z wnętrza płonącego wieżowca. Jego autorka wciąż nie została odnaleziona
Źródło: PAP
d28mkux

Na przejmującym nagraniu wykonanym w nocy ok. godz. 2, podczas trwania pożaru, widać jak Rania Ibrahim woła pomoc przez okno. Informuje przy tym, że na 23. piętrze wciąż uwięzionych jest wiele osób. Kobieta nawołuje także ludzi, którzy utknęli na zadymionym korytarzu i zaprasza ich do swojego mieszkania.

https://www.facebook.com/dailytelegraph/videos/10154487647941105/

d28mkux

Kobieta wysłała wideo do swoich bliskich. Od tamtej chwili nie ma z nią kontaktu i uznaje się ją za zaginioną. Niestety, służby wątpią w możliwość odnalezienia żywych ludzi w zrujnowanym wieżowcu. Warunki wewnątrz są trudne, ponieważ budynek jest fatalnym stanie. Co z kolei powoduje, że wewnątrz może pracować ograniczona liczba ratowników.

Przypuszczalnie do pożaru mogła doprowadzić awaria lodówki. Wiadomo, że podczas ostatniego remontu wieżowca użyto łatwopalnych materiałów. W ogniu zginęło co najmniej 17 osób, ale wielu wciąż uznaje się za zaginionych.

d28mkux

Podziel się opinią

Share
d28mkux
d28mkux
Więcej tematów