Trwa ładowanie...
d3nwtbp

Dramat niepełnosprawnej Polki we Włoszech. Znęcał się nad nią partner

Tortury, wymuszenia, uwięzienie na balkonie - to tylko niektóre z krzywd, jakie wyrządził niepełnosprawnej Polce 47-latek z Mondragone (na północ od Neapolu). Włoch trafił do aresztu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dramat kobiety we Włoszech
Dramat kobiety we Włoszech (freeimages.com, Fot: Jos van Galen)
d3nwtbp

Prokuratorzy zarzucają mężczyźnie maltretowanie rodziny i zadanie ciężkich obrażeń swojej partnerce. Chodzi m.in. o pobicie kobiety statywem fotograficznym, co doprowadziło do złamania kości udowej. Jakby tego było mało, później agresor rozbił gips, który został nałożony kobiecie przez lekarza. Co więcej, Włoch jest oskarżony o zabieranie renty partnerce wysokości 280 euro miesięcznie.

Wszystko wyszło na jaw, gdy pewnego razu mężczyzna zamknął swoją partnerkę na balkonie. Kobietę przykutą do wózka zauważyli przechodnie, którzy poinformowali służby. Przyjechała policja, która uwolniła niepełnosprawną.

W końcu kobieta zgodziła się złożyć doniesienie na konkubenta. W toku prowadzonego śledztwa ustalono szereg innych przewinień agresywnego Włocha, który często był pod wpływem alkoholu. prokuratura nie ma wątpliwości - Polka była ofiarą tortur.

d3nwtbp

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: polsatnews.pl

d3nwtbp

Podziel się opinią

Share

d3nwtbp

d3nwtbp
Więcej tematów