Trwa ładowanie...
d4gpuj6

Donald Tusk "szczujący na Polskę". Jest odpowiedź polityka

Riposta - Donald Tusk właśnie udowodnił, że to jego mocna strona. Podzielił internautów swoją odpowiedzią na okładkę najnowszego wydania "Sieci" z sobą w roli głównej. W osiągnięciu efektu pomógł mu pies Szeryf.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk odniósł się do okładki "Sieci" z nim w roli głównej
Donald Tusk odniósł się do okładki "Sieci" z nim w roli głównej (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d4gpuj6

Podczas gdy wszyscy komentowali najmocniejszą okładkę wśród tygodników, głos zabrał jej bohater, czyli Donald Tusk. "Sieci" przedstawiło polityka w brunatnej koszuli i w towarzystwie wściekłych psów. Temu groźnemu obrazkowi towarzyszył też tytuł: "Ujawniamy, dlaczego Tusk szczuje na Polskę". Szef RE nie pozostał na to obojętny.

W odpowiedzi na kreację tygodnika na swoim twitterowym profilu zamieścił zdjęcie. Widzimy na nim uśmiechniętego Tuska przytulającego psa. Zwierzę, w przeciwieństwie do owczarków niemieckich przedstawionych przez "Sieci" wygląda spokojnie. Do grafiki szef RE dołączył komentarz. Ośmieszył nim dziennikarzy tygodnika.

"Szeryf, zostaw panów w sieci..." - napisał.

Internauci szybko zareagowali. "Rewelacja", "Świetny pomysł. Gratuluję dystansu" - piszą. Zamieszczają też zdjęcia swoich psów.

Negatywnych komentarzy jednak nie zabrakło. Część użytkowników Twittera zwraca uwagę, że jest za późno dla Tuska na ocieplanie wizerunku. - Biedny pies, ciekawe czy już szczeka po niemiecku - napisał jeden z internautów.

d4gpuj6

W artykule zapowiadanym na okładce tygodnika czytamy o motywach, jakimi kieruje się Tusk, zabierając głos w sprawie Polski. Były premier ma chcieć spłacić dług wobec kanclerz Niemiec Angeli Merkel za stanowisko szefa Rady Europejskiej. Autor materiału zwraca też uwagę na "antypolskie interesy" Tuska.

Zobacz też: Tusk tłumaczy się ze swojego tweeta. Chciał ostrzec

Kaczyński i koty

Okazuje się, że w polityce jest sporo miłośników zwierząt, po każdej stronie sceny politycznej.

d4gpuj6

Spore zainteresowanie w sieci wzbudził prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, kiedy przyszedł na posiedzenie Sejmu z "Atlasem kotów". Internauci nie zawiedli - znowu wykazali sie kreatywnością, zestawiając ze sobą polityków.

Przypomnijmy, że Kaczyński też jest autorem udanej riposty. - To jakaś zorganizowana akcja pod hasłem "precz z Kaczorem dyktatorem". A ten dyktator jest tak łagodnym i dobrym dyktatorem, że można mu oblegać dom. Pozwolę sobie zażartować, że ten atak odparł mój kot - śmiał się w lipcu, kiedy trwały protesty ws. zmian w sądownictwie.

Źródło: Twitter/WP

d4gpuj6

Podziel się opinią

Share

d4gpuj6

d4gpuj6
Więcej tematów