Trwa ładowanie...
d35a7hb

Dobre wychowanie, czyli nowa szkoła na Targówku

Warszawski Targówek doczekał się nowej placówki oświatowej – Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a. To już druga placówka należąca do sieci niepublicznych szkół imienia słynnego pisarza.

d35a7hb
d35a7hb

We wrześniu 2011 r. ruszył pierwszy oddział Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne'a na warszawskich Bielanach. Twórczynią i pomysłodawczynią projektu szkoły oraz oferty dydaktycznej jest Agata Wawer - założycielka sieci Przedszkoli Ciuchcia Puch Puch (dawniej Zielona Ciuchcia).

Głównym celem kształcenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne'a jest łagodne wprowadzenie dzieci w świat wiedzy, dbałość o ich harmonijny rozwój intelektualny, etyczny, emocjonalny, społeczny i fizyczny. Zadaniem priorytetowym jest również odkrywanie i rozwijanie indywidualnych uzdolnień i predyspozycji wychowanków oraz stworzenie ku temu odpowiednich warunków.

- Otwarcie placówki na warszawskim Targówku było naturalnym krokiem w naszych planach rozwojowych. Jest to odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy chcieli, aby ich dzieci kontynuowały naukę w miejscu, które już znają, do którego mają zaufanie i które oferuje najwyższe standardy nauczania oraz dostęp do najlepszej kadry pedagogicznej - mówi Agata Wawer, właścicielka Niepublicznej Szkoły im. Juliusza Verne'a. - Będziemy starali się nie zawieść tych oczekiwań i stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym będzie czas zarówno na naukę, jak i na rozwijanie talentów, pasji oraz zainteresowań dzieci - dodaje.

Nowa szkoła przy ulicy Łokietka 7 ruszy we wrześniu 2012 roku.

Więcej informacji pod adresem www.verne.edu.pl;www.verne.edu.pl.

d35a7hb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35a7hb
Więcej tematów