ycipk-32vuqz

Dobre Miasto na Warmii. Mężczyzna dźgnął nożem byłą partnerkę. Został zatrzymany

Policjanci z Dobrego Miasta zatrzymali 52-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna w czasie kłótni z byłą partnerką chwycił za nóż kuchenny i zadał jej kilka ciosów. Potem uciekł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobre Miasto. Wizja lokalna z udziałem podejrzanego o atak na kobietę
Dobre Miasto. Wizja lokalna z udziałem podejrzanego o atak na kobietę (Policja Warmińsko-Mazurska)
ycipk-32vuqz

Po intensywnych poszukiwaniach policyjnych 52-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie. Został już przesłuchany. Prokurator postawił mu zarzut usiłowania zabójstwa oraz spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jeszcze dziś do sądu ma trafić wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

52-latek przyznał się do winy, a swoje zachowanie tłumaczył wzburzeniem oraz działaniem alkoholu. Grozi mu teraz kara dożywotniego więzienia.

Policja Warmińsko-Mazurska
Podziel się
ycipk-32vuqz

Do dramatycznych scen doszło w niedzielę w nocy w jednej z miejscowości na terenie gminy Dobre Miasto (woj. warmińsko-mazurskie). 52-latek złożył wizytę byłej partnerce, z którą nie mieszkał od kilku miesięcy. Podczas spotkania doszło do kłótni. Mężczyzna chwycił za kuchenny nóż i kilka razy ranił nim kobietę, powodując u niej poważne obrażenia ciała. Potem uciekł z posesji w nieznanym kierunku.

Akcja poszukiwawcza

W domu było dwoje dorosłych dzieci kobiety, które udzieliły matce pomocy i wezwały karetkę. Kobieta z licznymi ranami ciętymi i kłutymi została przetransportowana do szpitala.

Policjanci natychmiast zaczęli szukać nożownika. W akcji brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy z okolicznych komisariatów oraz pies tropiący. Mundurowi przeczesali trudno dostępny leśny teren, okoliczne wsie oraz sprawdzili miejsca, gdzie mógł przebywać poszukiwany 52-latek. Ustalili, gdzie wynajmuje mieszkanie i zatrzymali sprawcę ataku w pobliżu stancji.

ycipk-32vuqz

Źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-32vuqz
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32vuqz

ycipk-32vuqz
ycipk-32vuqz