Trwa ładowanie...

Dawid Żukowski wraz z ojcem przemieszczał się szarą Skodą Fabia. Policja apeluje o sprawdzenie rejestratorów obrazu w samochodach

Dawid Żukowski wraz z ojcem przemieszczał się szarą Skodą Fabia nr rej WGM 01K9. Policja prosi o pomoc kierowców, którzy 10 lipca poruszali się na trasie Grodzisk Mazowiecki – Warszawa.

Dawid Żukowski wraz z ojcem przemieszczał się szarą Skodą Fabia. Policja apeluje o sprawdzenie rejestratorów obrazu w samochodachŹródło: Policja
d3qw8nk
d3qw8nk

Grodzisk Mazowiecki — poszukiwania Dawida Żukowskiego

W piątek, 12 lipca poszukiwania Dawida Żukowskiego obejmą dwa rejony. Sylwester Marczak z Komendy Społecznej Policji oznajmił, że policja dokładnie przeczesze teren od obszaru, w którym znaleziono szarą skodę, do miejsca, w którym ojciec 5-latka popełnił samobójstwo oraz okolic autostrady. Należy zaznaczyć, że oprócz policjantów z Grodziska Mazowieckiego, Garnizonu Stołecznego i Komendy Głównej, w poszukiwania Dawidka zaangażowały się także wojsko obrony terytorialnej, państwowa straż pożarna, ochotnicza straż pożarna oraz podmioty społeczne.

Dawid Żukowski – policja apeluje o pomoc do kierowców

W czwartek 11 lipca przeszukano około tysiąca hektarów. Dziś poszukiwania są nadal kontynuowane. Wśród obszarów, na które policja kładzie nacisk znajduje się fragment autostrady A2 na odcinku Warszawa – Grodzisk Mazowiecki. Policja apeluje do osób, które w środę, 10 lipca w godzinach 17 – 21 poruszały się na tym odcinku, o przesłanie nagrań obrazu z samochodów wyposażonych w rejestratory jazdy.

Przypominamy, że Dawid Żukowski ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe, niebieską bluzę oraz niebieskie trampki z logo Zygzaka McQueena (czerwona wyścigówka z bajki „Auta”).

d3qw8nk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qw8nk
Więcej tematów