Trwa ładowanie...
d37kogd

Dancewicz piętnuje zachowanie narodowców. "Ten wk... porównałabym do dżihadystów"

Aktorka w mocnych słowach krytykuje uczestników Marszu Niepodległości, którzy usunęli protestujące kobiety z Alej Jerozolimskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Renata Dancewicz podczas próby do sztuki w 2012 r.
Renata Dancewicz podczas próby do sztuki w 2012 r. (Agencja Gazeta, Fot: Grzegorz Skowronek)
d37kogd

Kobiety z ruchu Obywatele RP i Warszawskiego Strajku Kobiet twierdzą, że 11 listopada usuwano z je z trasy marszu siłą, opluwano i kopano. Na dowód tego Obywatele RP opublikowali na FB filmik.

Zobacz też: Mocne przemówienia narodowców

Renata Dancewicz w programie Polsat News "Skandaliści" tłumaczyła, czemu jej zdaniem w "kraju rozjechanym przez nazistów" widać hajlujących mężczyzn i transparenty z rasistowskimi hasłami. - Coś w tej ideologii jest szalenie pociągającego, "czysta rasa", mundury projektowane przez Bossa, marsze. Ja bym to pórownała do dżihadystów, ten gniew, ten wk... młodych, słabych ludzi, niepewnych swoich perspektyw, to jest dokładnie ten sam korzeń, co ci dżihadyści, którzy karmią się takimi emocjami - powiedziała aktorka.

d37kogd

Marsz odbywał się pod hasłem "My chcemy Boga". - Gdybym była Bogiem, to bym parę razy piorunem trzasnęła tych gości, żeby im wybić z głowy coś takiego - powiedziała aktorka, oglądając nagranie z przepychanek w centrum Warszawy 11 listopada.

Dancewicz ubolewa, że "nikt nic nie zrobił" z takimi grupami, mimo że "sygnały były od dawna".

Źródło: Polsat News

d37kogd

Podziel się opinią

Share
d37kogd
d37kogd
Więcej tematów