Trwa ładowanie...

Dancewicz piętnuje zachowanie narodowców. "Ten wk... porównałabym do dżihadystów"

Aktorka w mocnych słowach krytykuje uczestników Marszu Niepodległości, którzy usunęli protestujące kobiety z Alej Jerozolimskich.

Dancewicz piętnuje zachowanie narodowców. "Ten wk... porównałabym do dżihadystów"Źródło: Agencja Gazeta, fot: Grzegorz Skowronek
d3eajhz
d3eajhz

Kobiety z ruchu Obywatele RP i Warszawskiego Strajku Kobiet twierdzą, że 11 listopada usuwano z je z trasy marszu siłą, opluwano i kopano. Na dowód tego Obywatele RP opublikowali na FB filmik.

Zobacz też: Mocne przemówienia narodowców

Renata Dancewicz w programie Polsat News "Skandaliści" tłumaczyła, czemu jej zdaniem w "kraju rozjechanym przez nazistów" widać hajlujących mężczyzn i transparenty z rasistowskimi hasłami. - Coś w tej ideologii jest szalenie pociągającego, "czysta rasa", mundury projektowane przez Bossa, marsze. Ja bym to pórownała do dżihadystów, ten gniew, ten wk... młodych, słabych ludzi, niepewnych swoich perspektyw, to jest dokładnie ten sam korzeń, co ci dżihadyści, którzy karmią się takimi emocjami - powiedziała aktorka.

d3eajhz

Marsz odbywał się pod hasłem "My chcemy Boga". - Gdybym była Bogiem, to bym parę razy piorunem trzasnęła tych gości, żeby im wybić z głowy coś takiego - powiedziała aktorka, oglądając nagranie z przepychanek w centrum Warszawy 11 listopada.

Dancewicz ubolewa, że "nikt nic nie zrobił" z takimi grupami, mimo że "sygnały były od dawna".

Źródło: Polsat News

d3eajhz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eajhz
Więcej tematów