Trwa ładowanie...
d37kogd

Czy Wojciech Mann wróci do Trójki? Odpowiedź jest jednoznaczna

Nowy dyrektor Trójki - Kuba Strzyczkowski - poinformował, że jest już "po słowie" z byłymi dziennikarzami Trójki, którzy chcą wrócić na antenę. Tymczasem Wojciech Mann, zapytany o możliwość powrotu, mówi kateoryczne "Nie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mann nie planuje powrotu do Trójki
Wojciech Mann nie planuje powrotu do Trójki (Wojciech Mann Official, Facebook)
d37kogd

Nowy dyrektor Trójki jest "po słowie" z większością dziennikarzy. Chce powrotu Marka Niedźwiedzkiego

W poniedziałek 25 maja nowym dyrektorem i redaktorem naczelnym Trójki został Kuba Strzyczkowski. Tomasz Kowalczewski, za którego kadencji miała miejsce słynna afera Trójki z unieważnieniem Listy Przebojów, złożył rezygnację.

Nowy dyrektor Trójki przekazał informację, że dziennikarze mają wrócić do Programu Trzeciego Polskiego Radia. "Jestem „po słowie” z większością dziennikarzy, którzy odeszli w ostatnich dniach. Wracają na antenę zespołu "Zapraszamy do Trójki”. Zaprosiłem też do powrotu Marka Niedźwieckiego, jestem pewien, że Lista wróci na antenę" - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Kuba Strzyczkowski.

d37kogd

Czy Wojciech Mann wróci do Trójki?

Wirtualnemedia.pl zapytały Wojciecha Manna, co ten sądzi o powrocie do Trójki. Czy w ogóle zamierza wrócić do Trójki? Wojciech Mann odpowiedział krótko: "Nie". Wypowiedział się też na temat dziennikarzy pracujących mediach publicznych: "są jak karni żołnierze. Wykonują rozkazy i mówią jednym głosem". Jak dodał, zmienić można to tylko siłą.

**Zobacz też: Po zmianie na Nowogrodzkiej. „Sentyment prezesa PiS”

d37kogd

Podziel się opinią

Share
d37kogd
d37kogd
Więcej tematów