Trwa ładowanie...

Czy Wojciech Mann wróci do Trójki? Odpowiedź jest jednoznaczna

Nowy dyrektor Trójki - Kuba Strzyczkowski - poinformował, że jest już "po słowie" z byłymi dziennikarzami Trójki, którzy chcą wrócić na antenę. Tymczasem Wojciech Mann, zapytany o możliwość powrotu, mówi kateoryczne "Nie".

Share
Czy Wojciech Mann wróci do Trójki? Odpowiedź jest jednoznacznaŹródło: Wojciech Mann Official, Facebook
d3mtwr0

Nowy dyrektor Trójki jest "po słowie" z większością dziennikarzy. Chce powrotu Marka Niedźwiedzkiego

W poniedziałek 25 maja nowym dyrektorem i redaktorem naczelnym Trójki został Kuba Strzyczkowski. Tomasz Kowalczewski, za którego kadencji miała miejsce słynna afera Trójki z unieważnieniem Listy Przebojów, złożył rezygnację.

Nowy dyrektor Trójki przekazał informację, że dziennikarze mają wrócić do Programu Trzeciego Polskiego Radia. "Jestem „po słowie” z większością dziennikarzy, którzy odeszli w ostatnich dniach. Wracają na antenę zespołu "Zapraszamy do Trójki”. Zaprosiłem też do powrotu Marka Niedźwieckiego, jestem pewien, że Lista wróci na antenę" - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Kuba Strzyczkowski.

Czy Wojciech Mann wróci do Trójki?

Wirtualnemedia.pl zapytały Wojciecha Manna, co ten sądzi o powrocie do Trójki. Czy w ogóle zamierza wrócić do Trójki? Wojciech Mann odpowiedział krótko: "Nie". Wypowiedział się też na temat dziennikarzy pracujących mediach publicznych: "są jak karni żołnierze. Wykonują rozkazy i mówią jednym głosem". Jak dodał, zmienić można to tylko siłą.

d3mtwr0

**Zobacz też: Po zmianie na Nowogrodzkiej. „Sentyment prezesa PiS”

d3mtwr0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mtwr0
d3mtwr0
Więcej tematów