Trwa ładowanie...
d3g2z7n

Czy w Warszawie jest bezpiecznie? Już dzisiaj otwarta debata społeczna

Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji oraz straży miejskiej zapraszają wszystkich, którzy interesują się bezpieczeństwem w stolicy na otwartą debatę społeczną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy w Warszawie jest bezpiecznie? Już dzisiaj otwarta debata społeczna
(WawaLove.pl)
d3g2z7n

W ramach realizacji rządowego programu „Razem Bezpieczniej” Urząd m. st. Warszawy zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej debacie. Tym razem spotkanie będzie dotyczyć mieszkańców Bemowa i Woli. Omawiane będą głównie trzy zagadnienia: bezpieczeństwo w ruchu drogowym, przemoc w rodzinie oraz bezpieczeństwo w miejscach publicznych i miejscach zamieszkania. W zeszłym roku programy te cieszyły się ogromną popularnością. Były dla mieszkańców źródłem wiedzy o stanie bezpieczeństwa w naszym mieście.

Cykl ten ma na celu ograniczenie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Dzięki tej społecznej debacie, mieszkańcy zostają włączeni w proces, który dzięki ich pomysłom może przyczynić się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa w mieście. Dowiedzieć się będzie można jak władze Mazowsza, Warszawy oraz służby dbają o bezpieczeństwo i z jakimi problemami stykają się najczęściej. Ponieważ debata jest otwarta, każdy będzie mógł zadać nurtujące go pytania, wyrazić swoją opinię czy przedstawić pomysł na poprawę jakości systemu.

Na spotkanie, które odbędzie się 15 października o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej przy ul. Zachodzącego Słońca 25, może przyjść każdy, kto chce czuć się bezpieczniej.

Debaty, tak jak spotkania zeszłoroczne, będą tłumaczone na bieżąco na język migowy, a także będzie można je oglądać dzięki transmisji online za pośrednictwem strony internetowej www.bezpieczna.um.warszawa.pl

d3g2z7n

Podziel się opinią

Share
d3g2z7n
d3g2z7n
Więcej tematów