Trwa ładowanie...
d84cary
stargard

Czterolatek błąkał się po ulicy. Miał na sobie tylko majteczki i koszulkę

Niecodzienne zdarzenie w Stargardzie. Przejeżdżający ulicą taksówkarz zauważył samotnie błąkające się dziecko. 4-latek miał na sobie tylko majteczki i koszulkę - w tym czasie jego mama była w pracy, a ojciec na spacerze z psem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Funkcjonariusze policji zapowiadają, że odpowiednie instytucje ustalą, czy opieka sprawowana nad dzieckiem jest właściwa
Funkcjonariusze policji zapowiadają, że odpowiednie instytucje ustalą, czy opieka sprawowana nad dzieckiem jest właściwa (Policja, Fot: Policja.pl)
d84cary

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 6 rano na os. Hallera w Stargardzie. Jak ustalili policjanci, 23-letni mężczyzna chciał wykorzystać moment, kiedy dziecko jeszcze spało i poszedł z psem na spacer. W tym czasie czterolatek obudził się i widząc, że jest sam w domu, wyszedł z niezamkniętego mieszkania. W tym czasie matka dziecka była w pracy.

Chłopca zauważył przejeżdżający ulicą taksówkarz. Maluch szedł boso tylko w majteczkach i koszulce. Kierowca udzielił mu schronienia w aucie, a o zdarzeniu natychmiast powiadomił służby ratunkowe.

Gdy ojciec wrócił do domu, zauważył że dziecka nie ma w Zaniepokojony nieobecnością syna ojciec wybiegł z domu i zauważył sygnały świetlne służb ratunkowych. Chłopiec nie wymagał opieki medycznej.

Funkcjonariusze policji zapowiadają, że odpowiednie instytucje ustalą, czy opieka sprawowana nad dzieckiem jest właściwa i czy sytuacja była incydentalna.

źródło: polsat news

d84cary

Podziel się opinią

Share
d84cary
d84cary