Trwa ładowanie...
d1xzni6
d1xzni6
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
policja

Czterech aresztowanych po śmierci 20-latka od noża

Brytyjska policja aresztowała cztery
osoby po śmierci 20-latka, który zmarł w Londynie od ran zadanych
nożem - podał Scotland Yard.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1xzni6

Młody człowiek został zabity w czwartek w Leyton we wschodnim Londynie. Mimo pomocy medycznej zmarł na miejscu.

Czterej aresztowani w związku z incydentem są przesłuchiwani.

W ramach walki z przestępczością londyńska policja przeprowadziła w minionych tygodniach ok. 27 tys. rewizji, zatrzymała 1214 osób i skonfiskowała 528 noży - poinformował przed tygodniem Scotland Yard.

Przeszukania rozpoczęły się w maju po wyborze Borisa Johnsona na burmistrza Londynu. Johnson zapowiedział walkę z nożownikami na ulicach metropolii.

d1xzni6

Podziel się opinią

Share

d1xzni6

d1xzni6
Więcej tematów