Trwa ładowanie...
d48c15t
Czarnecki: Ewa Kopacz zrobi wszystko, by kolejnej dymisji nie było

Czarnecki: Ewa Kopacz zrobi wszystko, by kolejnej dymisji nie było

- Pani premier Ewa Kopacz zrobi wszystko, by kolejnej dymisji nie było. To byłby sygnał na zewnątrz, że z rządem jest "coś nie halo". Gdyby to się działo w Niemczech, to szefowa MSW, po tych kolejnych aferach w policji, powinna się podać do dymisji - powiedział w programie "Dzieje się na żywo" Wirtualnej Polski europoseł PiS i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d48c15t

Czarnecki powiedział, że dymisja Cezarego Grabarczyka zachwiała pozycją PO. Dodał, że w jego ocenie do dymisji nadaje się kolejny minister. - Szefowa MSW pani minister Piotrowska, po tych kolejnych aferach w policji, gdyby to się działo w Niemczech, powinna się podać do dymisji - powiedział Czarnecki.

Dodał, że dymisja jest oczywistym osłabieniem rządu. - Cezary Grabarczyk to jeden z głównych liderów Platformy Obywatelskiej. Jego dymisja wzmacnia frakcję Grzegorza Schetyny w PO - wyjaśnił Czarnecki.

Na koniec pochwalił nowego ministra sprawiedliwości Borysa Budkę i zauważył, że nie wzbudza on kontrowersji. - Na razie jego oceny są bardzo dobre - powiedział.

d48c15t

Podziel się opinią

Share
d48c15t
d48c15t
Więcej tematów