Trwa ładowanie...
d3b5omy

Crowley nie przejmuje Formusa

(inf.własna)

Share
d3b5omy

Firma Crowley Data Poland oświadcza, że nie przejmuje firmy Formus Polska Sp. z o.o., jak również nie jest zainteresowana jej aktywami ani infrastrukturą telekomunikacyjną. DATASTAR jest natomiast gotowa w tempie ekpresowym dostarczyć łącza internetowe wszystkim Klientom Formus Polska, którzy stracili dostęp do sieci - poinformowała firma Crowley Data Poland w oświadczeniu przesłanym w poniedziałek Wirtualnej Polsce.

Informację o upadłości Formusa przyjęliśmy z przykrością. Rynek szerokopasmowego dostępu radiowego jest w Polsce stosunkowo młody i szybko się rozwija, stąd raczej oczekiwać można szybkich wzrostów firm, nie zaś upadłości. Trudno mi jednak komentować przypadek Formusa - wiem, że tą skomplikowaną sprawą zajął się sąd - powiedział Jarosław Roszkowski, dyrektor generalny w Crowley Data Poland.

Nasza sieć jest w pełni dostosowana do przyjęcia nowych Klientów. Liczymy się z tym, że w obecnej sytuacji zainteresowanie Klientów może być wzmożone. Nasi handlowcy i technicy są jednak na to przygotowani - możemy zapewnić Klientom dostarczenie usługi nawet w kilka godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania. Rozumiemy też trudną sytuację dotychczasowych Klientów Formusa - dlatego jesteśmy gotowi pracować 24 godziny na dobę - dodał Marcin Galwas, dyrektor marketingu w CDP.

Crowley Data Poland, obsługująca sieć DATASTAR działa obecnie w 6 aglomeracjach: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice i Kraków. Obecnie firma obsługuje ponad 500 klientów, a wzrost sprzedaży utrzymuje się na poziomie 20% miesięcznie. (aka)

d3b5omy

Podziel się opinią

Share
d3b5omy
d3b5omy
Więcej tematów