Trwa ładowanie...
d1mvphb

Co się dzieje u królowej Elżbiety? Nadzwyczajne spotkanie

Królewski personel został wezwany z całej Wielkiej Brytanii na pilne spotkanie w pałacu Buckingham. Trwa "szaleństwo spekulacji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co się dzieje u królowej Elżbiety? Nadzwyczajne spotkanie
(Getty Images)
d1mvphb

O sprawie pisze "Daily Mail". Jak czytamy, personel królewskich rezydencji o pilnym spotkaniu został poinformowany przez Lorda Chamberlaina i osobistego sekretarza królowej Christophera Geidta.

Informacje o spotkaniu pojawiły się w nocy. Wywołały falę spekulacji w mediach społecznościowych o możliwym oświadczeniu królowej lub jej męża, księcia Edynburga.

- Mimo że spotkania całego personelu zdarzają się okazjonalnie, to sposób, w jaki zostało to zrobione, jest nietypowy i sugeruje, że jest coś ważnego do rozpowszechniania - powiedział informator "Daily Mail". Inne źródło podkreśla, że w sprawie nie ma nic nadzwyczajnego, więc nie ma powodów do dalszych spekulacji.

Do Londynu wezwano personel mi.n. z rezydencji Windsor Castle i Sandringham, a nawet Balmoral w Szkocji. Wszyscy są na bieżąco, jednak tylko najbliższe osoby wiedzą o co, chodzi.

Pałac odmówił komentarza w sprawie. Były rzecznik prasowy królowej Dickie Arbiter powiedział, że to mało prawdopodobne, by spotkanie miało związek ze zdrowiem królowej i jej męża.

Internauci mają swoje teorie

W mediach społecznosciowych pojawiło się sporo komentarzy na temat tajemniczego spotkania w Buckingham. Niektórzy użytkownicy wyrażają swoje zainteresowanie sprawą.

Inni spekulują, że powodem zebrania jest śmierć męża królowej.

Kolejni żartują.

Królewksi korespondent BBC Peter Hunt uspokoił ludzi. Napisał, że spotkanie nie ma związku ze stanem zdrowia królowej i jej męża.

Źródło: "Daily Mail"/Twitter

d1mvphb

Podziel się opinią

Share
d1mvphb
d1mvphb