ycipk-yuohs4

Co się dzieje u królowej Elżbiety? Nadzwyczajne spotkanie

Królewski personel został wezwany z całej Wielkiej Brytanii na pilne spotkanie w pałacu Buckingham. Trwa "szaleństwo spekulacji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co się dzieje u królowej Elżbiety? Nadzwyczajne spotkanie
(Getty Images)
ycipk-yuohs4

O sprawie pisze "Daily Mail". Jak czytamy, personel królewskich rezydencji o pilnym spotkaniu został poinformowany przez Lorda Chamberlaina i osobistego sekretarza królowej Christophera Geidta.

Informacje o spotkaniu pojawiły się w nocy. Wywołały falę spekulacji w mediach społecznościowych o możliwym oświadczeniu królowej lub jej męża, księcia Edynburga.

- Mimo że spotkania całego personelu zdarzają się okazjonalnie, to sposób, w jaki zostało to zrobione, jest nietypowy i sugeruje, że jest coś ważnego do rozpowszechniania - powiedział informator "Daily Mail". Inne źródło podkreśla, że w sprawie nie ma nic nadzwyczajnego, więc nie ma powodów do dalszych spekulacji.

Do Londynu wezwano personel mi.n. z rezydencji Windsor Castle i Sandringham, a nawet Balmoral w Szkocji. Wszyscy są na bieżąco, jednak tylko najbliższe osoby wiedzą o co, chodzi.

Pałac odmówił komentarza w sprawie. Były rzecznik prasowy królowej Dickie Arbiter powiedział, że to mało prawdopodobne, by spotkanie miało związek ze zdrowiem królowej i jej męża.

ycipk-yuohs4

Internauci mają swoje teorie

W mediach społecznosciowych pojawiło się sporo komentarzy na temat tajemniczego spotkania w Buckingham. Niektórzy użytkownicy wyrażają swoje zainteresowanie sprawą.

ycipk-yuohs4

Inni spekulują, że powodem zebrania jest śmierć męża królowej.

ycipk-yuohs4

Kolejni żartują.

ycipk-yuohs4

Królewksi korespondent BBC Peter Hunt uspokoił ludzi. Napisał, że spotkanie nie ma związku ze stanem zdrowia królowej i jej męża.

Źródło: "Daily Mail"/Twitter

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-yuohs4

ycipk-yuohs4
ycipk-yuohs4