Trwa ładowanie...

Co jest najciekawsze w katastrofie smoleńskiej? Protestujący: "Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim"

- Coś fantastycznego - tymi słowami uczestnik kontrmanifestacji zorganizowanej 10 maja odniósł się do osoby śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nie powiedział tego jednak w pozytywnym sensie.

Co jest najciekawsze w katastrofie smoleńskiej? Protestujący: "Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim"Źródło: PAP, fot: Stefan Kraszewski
dkxt7lp
dkxt7lp

W czwartek odbyły się obchody 85 miesięcznicy smoleńskiej. Zorganizowano też kontrmanifestację. Dziennikarz TVP Info rozmawiał z jej uczestnikami.

Nagranie wypowiedzi pokazano w niedzielę w programie "Woronicza 17" TVP Info. Fragment wideo na swoim twitterowym profilu zamieścił z kolei ks. Daniel Wachowiak. Opatrzył je komentarzem: "Barbarzyńcy XXI wieku".

- Najciekawszy jest Lech Kaczyński w tym wszystkim - rozciapciany w błocie smoleńskim. To jest coś fantastycznego. Takie rzeczy się nie zdarzają - powiedział jeden z uczestników kontrmanifestacji.

Oberwało się dziennikarzowi

TVP Info pokazała też wypowiedź innego uczestnika kontrmanifestacji. Mężczyzna nie chciał odpowiedzieć na pytania dziennikarza. Zamiast tego wulgarnie się do niego zwrócił.

- Ile pan ma lat? Kiedy pan zdążył zostać sku*synem? Kiedy? Niech pan powie, czy w domu pana uczyli, czy to było od kołyski, czy pan nie miał kołyski? - zapytał.

Źródło: TVP Info/Twitter

dkxt7lp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkxt7lp
Więcej tematów