Trwa ładowanie...
d3zyq3e

"Closer": Pierwsza Dama Francji zdemolowała Pałac Elizejski

Na trzy miliony euro oszacowano straty w Pałacu Elizejskim, który miała zdemolować partnerka prezydenta Francji Valerie Trierweiler. Według tygodnika "Closer", gdy Pierwsza Dama dowiedziała się o romansie Francois Hollande'a z aktorką Julie Gayet, wpadła w furię i zniszczyła wiele cennych eksponatów, które były ozdobą Pałacu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Valerie Treirweiler
Valerie Treirweiler (PAP/EPA, Fot: Ian Langsdon)
d3zyq3e

Według francuskich mediów, 18 stycznia Trierweiler, wyszła ze szpitala. Jak podaje "Paris Match", dla którego pracuje Trierweiler, uda się ona teraz do rezydencji pod Wersalem, by odpocząć. Aktorka Julie Gayet, rzekoma kochanka prezydenta zapowiada pozew przeciwko pismu "Closer". Będzie domagać się 54 tys. euro odszkodowania - informuje BBC.

48-letnia Trierweiler trafiła do paryskiego szpitala Pitie-Salpetriere nazajutrz po opublikowaniu rewelacji plotkarskiego magazynu "Closer", zarzucającego Hollande'owi romans z aktorką Julie Gayet.

Pałac Elizejski nie wydał żadnego komunikatu w związku z wyjściem Pierwszej Damy ze szpitala; żadnych komentarzy nie udzieliło też otoczenie samej Trierweiler.

d3zyq3e

Tygodnik "Paris Match" podał, że wyjedzie ona do "La Lanterne", dawnego pawilonu myśliwskiego położonego w pobliżu kompleksu pałacowego w Wersalu, który służy za oficjalną rezydencję prezydenta.

Valerie Trierweiler, nieznana szerzej przed wyborami prezydenckimi w 2012 roku, jest dwukrotnie rozwiedziona i ma troje dzieci. Jej początki u boku Hollande'a nie były łatwe. Źle zostało odebrane jej zaangażowanie przed wyborami parlamentarnymi po stronie wyborczego rywala Segolene Royal. Opinia publiczna uznała to za przejaw załatwiania przez nią osobistych porachunków z byłą towarzyszką życia Hollande'a.

Źródło: closermag.fr, PAP

d3zyq3e

Podziel się opinią

Share
d3zyq3e
d3zyq3e
Więcej tematów