Trwa ładowanie...
ycipk-4j3ghl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
+9

Clinton wskazała kandydata na wiceprezydenta

• Demokratyczny senator z Wirginii Tim Kaine ma być kandydatem Hillary Clinton na wiceprezydenta
• O swoim wyborze była szefowa amerykańskiej dyplomacji poinformowała w piątek na Twitterze
• W listopadzie odbędą się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych
• Hillary Clintom stanie w szranki z kandydatem Partii Republikańskiej Donaldem Trumpem
• Kontrowersyjny miliarder na wiceprezydenta wytypował Mike'a Pence'a, gubernatora Indiany
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Clinton wskazała kandydata na wiceprezydenta
(PAP/EPA, Fot: MICHAEL REYNOLDS)
ycipk-4j3ghl

"Tim Kaine jest niepoprawnym optymistą, który wierzy, że nie ma problemu, którego nie można rozwiązać" - napisała Clinton.

"To dla mnie ogromny zaszczyt być jej wice" - odpowiedział na Twitterze senator z Wirginii i były gubernator tego stanu.

ycipk-4j3ghl

58-letni Kaine, absolwent Harvardu, zasiada obecnie w senackiej komisji spraw zagranicznych. Biegle mówi po hiszpańsku, bo pracował jako misjonarz w Hondurasie.

W przyszłym tygodniu w Filadelfii odbędzie się konwencja krajowa, na której Hillary Clinton dostanie nominację Partii Demokratycznej w wyścigu do Białego Domu. Potwierdzona ma być także kandydatura Kaine'a na wiceprezydenta.

Zakończona w czwartek konwencja Partii Republikańskiej w Cleveland mianowała kontrowersyjnego miliardera Donalda Trumpa. W przypadku jego zwycięstwa w listopadowych wyborach wiceprezydentem będzie Mike Pence, gubernator Indiany.

ycipk-4j3ghl

Zobacz także: Ted Cruz wybuczany na konwencji republikanów. Senator nie poparł w przemówieniu Donalda Trumpa

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j3ghl

ycipk-4j3ghl
ycipk-4j3ghl