Trwa ładowanie...

Ciało turysty z Polski odnalezione w basenie w Rimini

W basenie jednego z hoteli na terenie Rimini we Włoszech znaleziono ciało polskiego turysty. Śledczy będą badać okoliczności tej śmierci.
Share
Odnaleziono zwłoki Polaka w basenie na terenie Rimini
Odnaleziono zwłoki Polaka w basenie na terenie Rimini Źródło: Fotolia
d76c8uy

Jak podaje radio RMF FM Zwłoki znaleziono w poniedziałek około 6 rano. W nocy z niedzieli na poniedziałek 45-letni turysta z Polski miał wypić za dużo alkoholu, a następnie chodzić po korytarzach i ogrodzie należącym do hotelu, w którym się zatrzymał razem z matką. Nad ranem pracownik hotelu poprosił go, by wrócił do pokoju, jednak 45-letni Polak zniknął.

Tuż po znalezieniu go w basenie wezwano karetkę pogotowia. Po przyjeździe lekarze stwierdzili, że mężczyzna nie żyje. Włoskie służby zapowiedziały przeprowadzenie sekcji zwłok, aby ustalić przyczynę zgonu Polaka.

Kilka dni temu na terenie tego miasta doszło do makabrycznej tragedii. 26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących z północnej Afryki. Napastnicy zbiorowo zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, wskutek czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni.

d76c8uy

Podziel się opinią

Share
d76c8uy
d76c8uy
Więcej tematów