Chromna. Wypadek białoruskiego autokaru. Kierowca zasnął?

Chromna. Wypadek białoruskiego autokaru. Kierowca zasnął?
Chromna. Wypadek białoruskiego autokaru. Kierowca zasnął?
Źródło zdjęć: © Policja
Violetta Baran

13.08.2022 10:10

Wypadek autokaru w miejscowości Chromna na Mazowszu. Białoruski pojazd zjechał z drogi i przewrócił się do rowu. Trzy osoby zostały lekko ranne. Udzielono im pomocy w siedleckich szpitalach.

Do wypadku autokaru doszło około godziny 5 rano w miejscowości Chromna (powiat siedlecki). Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi i przewrócił się do rowu.

Jak poinformowała w rozmowie z TVN24 nadkom. Agnieszka Świerczewska z KMP w Siedlcach, autobus białoruskiego przewoźnika jechał z Terespola do Poznania przez Warszawę.

- Według wstępnych, niepotwierdzonych na ten moment informacji kierowca autobusu zasnął, w wyniku czego pojazd zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Obaj kierowcy byli trzeźwi - poinformowała Świerczewska.

Wypadek w Chromnej. Trzy osoby ranne

Autobusem podróżowało 47 pasażerów i dwóch kierowców. Trzy osoby zostały lekko ranne. Przewieziono je do szpitali w Siedlcach, gdzie udzielono im pomocy.

Pasażerami autokaru zaopiekowali się strażacy, którzy rozstawili dla nich namioty. Po część pasażerów - jak informuje "Tygodnik Siedlecki" przyjechały prywatne auta. Pozostali odjechali podstawionym przez przewoźnika autobusem.

Przeczytaj także:

Źródło: tygodniksiedlecki.com, TVN24

Źródło artykułu:WP Wiadomości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także