Trwa ładowanie...
ycipk-3nzcmu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Chiny: 11 zabitych w pożarze magazynu

11 ludzi zginęło i czterech odniosło obrażenia w nocy z wtorku na środę w Pekinie w pożarze magazynu - podały chińskie władze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chiny: 11 zabitych w pożarze magazynu
(Thinkstockphotos)
ycipk-3nzcmu

Do walki z płomieniami skierowano 54 wozy strażackie.

Policja próbuje ustalić przyczyny pojawienia się ognia. Według informacji władz trwają przesłuchania dwóch właścicieli nieruchomości.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3nzcmu

ycipk-3nzcmu
ycipk-3nzcmu