Trwa ładowanie...
d20f9ly

Cejrowski ostro o Tusku. "Zachowuje się jak świnia"

Znany z ciętego języka Wojciech Cejrowski tym razem wziął na tapet przewodniczącego Rady Europejskiej. Na antenie TVP Info znany podróżnik odniósł się do czwartkowego wpisu Tuska, w którym polityk zarzucił autorom ustawy o IPN, że wypromowali sformułowanie o "polskich obozach śmierci" na cały świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Cejrowski nie ma najlepszej opinii o Donaldzie Tusku
Wojciech Cejrowski nie ma najlepszej opinii o Donaldzie Tusku (Wikimedia Commons CC BY, Fot: Przemysław Jahr)
d20f9ly

Podczas rozmowy z Michałem Rachoniem Cejrowski dał upust swoim emocjom i bez pardonu powiedział, co sądzi o tweecie Tuska.

- Nie wiem czy Pan to puści, ale tak się zachowuje świnia. W czasie wojny było hasło „tylko świnie siedzą w kinie”. To jest ten rodzaj świni. W momencie gdy matka i nasz dom są atakowane, to nawet jeśli się nie zgadzam z partia rządzącą to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię - grzmiał na antenie TVP Info.

Cejrowski postanowił również zaapelować do Polaków, którzy zamierzają wziąć udział w wyborach prezydenckich.

d20f9ly

- Kiedy plują na Polskę, tak jak przed chwilą napluł Tusk, to jest to świnia, która siedzi w kinie. To jest świństwo grubszego kalibru. Chcę, by Polacy to sobie zapamiętali kiedy będzie startował w wyborach prezydenckich. To jest obrzydliwe zrobić coś takiego Polsce - podsumował.

Źródło: TVP Info

d20f9ly

Podziel się opinią

Share
d20f9ly
d20f9ly
Więcej tematów