Trwa ładowanie...

Cejrowski atakuje Komorowskiego. "Dziadu, czemu nic żeś nie zrobił?"

Podróżnik Wojciech Cejrowski bezczelnie zaatakował byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Ten miał twierdzić, że wszyscy wiedzieli jak Rosjanie traktują ciała po katastrofie smoleńskiej. - Czemu żeś nic nie zrobił dziadu? - krzyczał.

Cejrowski atakuje Komorowskiego. "Dziadu, czemu nic żeś nie zrobił?"Źródło: East News, fot: Lukasz Piecyk/REPORTER
d17d0pe
d17d0pe

Podróżnik był gościem Michała Rachonia w programie "Minęła dwudziesta" w TVP Info.

Prowadzący program atakował byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Miał on powiedzieć, że "wszyscy wiedzieli" jak Rosjanie traktują ciała ofiar katastrofy smoleńskiej.

Wojciech Cejrowski, gdy usłyszał nazwisko byłego prezydenta zaczął robić głupie miny. - Chciałem powiedzieć, że trzeba się pochylić z litością nad tą osobą, bo nie bez powodu była powszechnie w internecie nazywana „Bredzisławem Komorowskim” - oznajmił.

Atak na byłego prezydenta

Dodał, że Komorowski wygadywał "brednie z różnych okazji". - Tak jak Kwaśniewskiemu można wytłumaczyć, bo gadał brednie po pijaku, tak ten brednie wygadywał po trzeźwemu - krytykował.

d17d0pe

- A może naprawdę jest tak, że oni wiedzieli, rządzący, wiedzieli, a panu, mnie, milionom widzów nie powiedzieli - ironizował dziennikarz TVP Info.

- Ale facet mówi: wszyscy. Nie definiuje, czy (chodzi o wszystkich - red.) w polityce. On się wprawdzie odnosił się w rozmowie do Jarosława Kaczyńskiego. Że wszyscy chyba w sensie klasy politycznej - Jarosław Kaczyński wiedział, co jest w trumnie, ale zależało mu na szybkim pogrzebie na Wawelu - mówił Cejrowski.

- Jeżeli wszyscy wiedzieli Pytam Bronisława Komorowskiego: to dlaczego ci wszyscy, nic nie zrobili? Bo mnie to dzisiaj po tylu latach oburza, że do worków na śmieci były wrzucane szczątki ludzkie, ważone, żeby mniej więcej się zgadzało - kpił Cejrowski.

- Skoro Bronisław Komorowski o tym wszystkim wiedział, to czemu żeś nic nie zrobił dziadu? - krzyknął.

Źródło: TVP Info

d17d0pe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17d0pe
Więcej tematów