Trwa ładowanie...
prokuratura

Były radny PiS miał znęcać się nad żoną. "Była kolejna ofiara"

Były radny PiS Rafał P. jest oskarżony o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej byłej żony. Według pełnomocnika kobiety, Karolina Piasecka nie była jedyną ofiarą działacza. P. miał znęcać się także nad swoją nową partnerką.

Share
Były radny PiS miał znęcać się nad żoną. "Była kolejna ofiara"
Źródło: East News
dfgsgnb

Były polityk PiS miał znęcać się nad żoną: poniżać ją, wyzywać, wypędzać z domu i stosować wobec niej przemoc fizyczną. Kolejne zarzuty dotyczą wdarcia się do mieszkania, zniszczenia karty SIM oraz dowodu osobistego i prawa jazdy. Grozi mu do pięciu lat więzienia. P. nie przyznaje się do winy i twierdzi, że oskarżenia są "wielką manipulacją" byłej żony, która "prowadziła podwójne życie".

Prokuratura wszczęła również postępowanie w sprawie znęcania się nad nową partnerką byłego radnego. Pełnomocnik Piaseckiej złożył wniosek o przesłuchanie kobiety. - Naszym celem jest pokazanie przed sądem postaci i sposobu działania oskarżonego, a nie samej sprawy nowej pokrzywdzonej - tłumaczy adwokat Filip Dopierała. Kobieta zostanie przesłuchana pod koniec lipca.

Kolejną ofiarą bydgoskiego radnego ma być policjantka z Białych Błot. Para zamieszkała razem, a ich relacja rzekomo do złudzenia przypomina tę, która łączyła go z byłą żoną. Po początkowej sielance zaczęły się wyzwiska, szantaże i przemoc. Kobieta poczuła się zagrożona i ostatecznie zgłosiła sprawę na policję.

dfgsgnb

Karolina Piasecka i Rafał P. nie są już małżeństwem - sąd orzekł rozwód z orzeczeniem o winie polityka. Dzieci zostały z matką. Oskarżony może widywać się z nimi co dwa tygodnie w obecności kuratora sądowego.

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

Zobacz także: Gdańsk. Aleksander Kwaśniewski uszczypliwie o Andrzeju Dudzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfgsgnb

Podziel się opinią

Share
dfgsgnb
dfgsgnb
Więcej tematów