Trwa ładowanie...

Były Aniołek Kaczyńskiego: stawiam whisky każdemu, kto podpali tęczę

Fundacja Wolontariat Równości, koordynująca organizację dorocznej Parady Równości, złożyła dziś do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Magdalenę Żuraw, która kilka dni temu zaoferowała whisky za podpalenie tęczy.

Share
Były Aniołek Kaczyńskiego: stawiam whisky każdemu, kto podpali tęczę
Źródło: WawaLove.pl
d2yj0tg

Stawiam najlepszą szkocką whisky każdemu, kto podpali komunistyczną tęczę na placu Zbawiciela! - napisała na swoim Twitterze Magdalena Żuraw, były "Aniołek Jarosława Kaczyńskiego", a obecnie publicystka i polityk, która startowała w 2011 roku z listy PiS w wyborach samorządowych.

Propozycja byłego "Aniołka Kaczyńskiego" pojawiła się w sieci po czwartkowym podpaleniu tęczy, w którym spłonęło ok. 4 metrów instalacji. Żuraw, podobnie jak zresztą Tadeusz Rydzyk, była zawiedziona, że spaliło się tak mało. W komentarzach Żuraw zaznacza, że "tym razem" ma spłonąć cała tęcza.

Na zarzut internautów, że nawołuje ona do wandalizmu, odpowiedziała: Wandalizmem było ustawienie tęczy na tle zabytkowych kamienic. Dlaczego nazwała tęczę komunistyczną? Służy do promocji komuchów z SLD. Jest komunistyczna - odpisała Żuraw.

d2yj0tg

Podziel się opinią

Share
d2yj0tg
d2yj0tg
Więcej tematów