Trwa ładowanie...
dwktrh0

Były Aniołek Kaczyńskiego: stawiam whisky każdemu, kto podpali tęczę

Fundacja Wolontariat Równości, koordynująca organizację dorocznej Parady Równości, złożyła dziś do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Magdalenę Żuraw, która kilka dni temu zaoferowała whisky za podpalenie tęczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były Aniołek Kaczyńskiego: stawiam whisky każdemu, kto podpali tęczę
(WawaLove.pl)
dwktrh0

Stawiam najlepszą szkocką whisky każdemu, kto podpali komunistyczną tęczę na placu Zbawiciela! - napisała na swoim Twitterze Magdalena Żuraw, były "Aniołek Jarosława Kaczyńskiego", a obecnie publicystka i polityk, która startowała w 2011 roku z listy PiS w wyborach samorządowych.

Propozycja byłego "Aniołka Kaczyńskiego" pojawiła się w sieci po czwartkowym podpaleniu tęczy, w którym spłonęło ok. 4 metrów instalacji. Żuraw, podobnie jak zresztą Tadeusz Rydzyk, była zawiedziona, że spaliło się tak mało. W komentarzach Żuraw zaznacza, że "tym razem" ma spłonąć cała tęcza.

Na zarzut internautów, że nawołuje ona do wandalizmu, odpowiedziała: Wandalizmem było ustawienie tęczy na tle zabytkowych kamienic. Dlaczego nazwała tęczę komunistyczną? Służy do promocji komuchów z SLD. Jest komunistyczna - odpisała Żuraw.

dwktrh0

Podziel się opinią

Share

dwktrh0

dwktrh0
Więcej tematów