Trwa ładowanie...

Było rodeo, a teraz nowa sensacja. Jarosław Kaczyński zna hity disco polo

Wiemy, że uwielbia oglądać zawody rodeo oraz skoki narciarskie. Podczas posiedzenia Sejmu potrafi wnikliwie studiować Atlas Kotów. Podczas pikniku patriotycznego w Pułtusku Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat swoich gustów muzycznych. Na pewno zaskoczył wielu swoich sympatyków.

Share
Było rodeo, a teraz nowa sensacja. Jarosław Kaczyński zna hity disco poloŹródło: Agencja Gazeta
d3lsaks

W sobotę 4 maja Jarosław Kaczyński wziął udział w pikniku patriotycznym w Pułtusku.Na scenie pojawił się nie tylko prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, ale także premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremier Beata Szydło. Sceniczne występy polityków uświetnił pokaz walk husarii i koncert zespołu disco-polo Bayer Full. Taki zestaw atrakcji to nowy pomysł partii na konwencje regionalne, które są elementem kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.

Co prezesowi w duszy gra. Ło ho ho ho

W wystąpieniu prezesa Kaczyńskiego nie zabrakło wzniosłych słów o patriotyzmie, silnej, dostatniej i szczęśliwej Polsce, mocnych akcentów m.in o nieakceptowaniu ataków na Kościół Katolicki. Ku zaskoczeniu publiczności Kaczyński szybko się pożegnał: - Ja niestety muszę udać się w dalszą podróż, takie są okoliczności i dlatego bardzo przepraszam. Bardzo chętnie bym tu był i wysłuchał koncertu - powiedział na koniec wystąpienia.

- Naprawdę nie jest tak, że ja nie znam tych piosenek. Może nie wszystkie, ale wiele znam - mówił z uśmiechem Kaczyński o przygotowywanym koncercie Bayer Full. - Wcale się tego nie wstydzę - zapewniał.

d3lsaks

- Tylko ludzie, którzy mają kompleksy, się takich rzeczy wstydzą, a ja kompleksów nie mam. Wy państwo też nie macie - dodał Kaczyński.

Zobacz także: Kwaśniewski zdradza plany na majówkę. "Później będzie czerwcówka, lipcówka..."

Bayer Full i PiS

Dodajmy, że zespół Bayer Full z liderem Sławomirem Świerzyńskim są twórcami m.in takich hitów jak "Majteczki w kropeczki", "Wszyscy Polacy", "Blondyneczka", czy "Zabrałaś serce moje". Ponadto zespół włączył do repertuaru liczne piosenki biesiadne. Lider zespołu Sławomir Świerzyński odciął się od PSL, którego był wieloletnim członkiem. To po przystąpieniu tej partii do Koalicji Europejskiej - wraz z PO, SLD i ugrupowaniem .Nowoczesna.

Disco polo to nie jedyny gatunek muzyki, której słucha prezes Kaczyński. Kilka lat temu wyjawił, że słucha The Beatles, a ze współczesnych zespołów U2. Polityk zaskoczył też wyznaniem, że lubi oglądać rodeo. - Akurat rodeo, to na bykach, bo jest jeszcze to na koniach, lubię, bo mnie ono po prostu strasznie bawi, śmieszy - powiedział.

d3lsaks
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lsaks
d3lsaks
Więcej tematów