Trwa ładowanie...

Burza wokół nagich zdjęć Jana Marii Jackowskiego. Zaskakujący komentarz

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar nie widzi problemu ws. senatora PiS, który opalał się nago na plaży. Co więcej, stwierdził, że wielu mężczyzn w wieku Jana Marii Jackowskiego powinno mu pozazdrościć formy i figury.
Share
Jackowski ma 60 lat
Jackowski ma 60 latŹródło: Super Express
d1of2fv

"Sesję" Jackowskiego z dzikiej plaży w okolicy Białogóry opublikował kilka dni temu "Super Express". Odbiło się to szerokim echem w innych mediach. Tuż po publikacji w wydanym oświadczeniu senator zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury i wystąpienie na drogę cywilną. Argumentował, że naruszono jego godność oraz prawo do prywatności. Podkreślał, że zdjęcia zostały wykonane w czasie wolnym, a nie w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych.

"Nie ma problemu"

Teraz Jackowskiego wziął w obronę Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Na antenie Radia Zet stwierdził, że "nie ma żadnego problemu w tym, żeby się rozebrać i opalać w ten sposób", jeśli senator znajdował się w miejscu, gdzie "miał poczucie prywatności", nie było nikogo wokół, a co za tym idzie jego nagość nie zagrażała interesom innych osób. W ocenie Bodnara, senator nie naruszył również standardów zachowania poselsko-senatorskiego.

"Powinni mu pozazdrościć"

Rzecznik zwrócił za to uwagę na inny wątek. - Wydaje mi się, że w tej całej dyskusji zabrakło jednego elementu. Myślę, że wielu mężczyzn w wieku pana
senatora powinno mu pozazdrościć formy i figury i może powinniśmy się zastanowić, jak zainwestować w rozwój kultury fizycznej, sportu, aby mężczyźni w tym wieku tak wyglądali - stwierdził.

d1of2fv

- Rozumiem, że szczupłość senatora Jackowskiego na panu zrobiła wrażenie? - dopytywał prowadzący audycję, Konrad Piasecki. - Na mnie zrobiła, zdecydowanie - odparł Rzecznik Praw Obywatelskich.

Jan Maria Jackowski w styczniu skończył 60 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie leśników. "W Puszczy Białowieskiej znów łamią prawo"

d1of2fv

Podziel się opinią

Share
d1of2fv
d1of2fv
Więcej tematów