Trwa ładowanie...
01-02-2015 14:04

Burza wokół artykułu o Annie Grodzkiej. Tomasz Nałęcz: to obrzydliwe

Dyskusja na antenie Radia Zet na temat artykułu "wSieci", w którym gazeta zarzuca Annie Grodzkiej życie z heteroseksualną kobietą. - Jutro tygodnik wyrzucę do kosza. To obrzydliwe - oznajmił Tomasz Nałęcz.

Burza wokół artykułu o Annie Grodzkiej. Tomasz Nałęcz: to obrzydliweŹródło: WP.PL, fot: Andrzej Hulimka
d1bine6
d1bine6

Gazeta na swojej stronie internetowej zapowiada, że ujawni "inną twarz Anny Grodzkiej" i sugeruje, że posłanka, która zasłynęła ze zmiany płci, tylko udaje kobietę.

Grodzkiej oraz kobiecie, z którą mieszka, dziennikarz wysłał także pytania m.in. o to, czy jedzą wspólnie posiłki.

"To, z kim kto mieszka, nie ma nic do rzeczy"

Na antenie Radia Zet posłanki bronili Iwona Śledzińska-Katarasińska, Wanda Nowicka i Tomasz Nałęcz. Wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego PO stwierdziła, że prześwietlać można programy i doświadczenie kandydatów. – To, z kim kto mieszka, nie ma nic do rzeczy – dodała Śledzińska-Katarasińska.

d1bine6

Gawkowski podkreślił, że „nikt nie powinien zaglądać kandydatom do łóżka”. Najostrzej jednak publikację skomentował doradca prezydenta, Tomasz Nałęcz. – Przeczytałem wczoraj wieczorem reklamę tego obrzydliwego artykułu. Abonuję tygodnik, ale jutro, jak go dostanę, wyrzucę do kosza przed lekturą – powiedział profesor.

Grodzka na prezydenta

W piątek Anna Grodzka ujawniła w rozmowie z Wirtualną Polską, że będzie kandydować na urząd prezydenta. Przyznała, że nie ma innego wyjścia, jej obecne ugrupowanie - Partia Zielonych - udzieliło jej rekomendacji. Oświadczyła, że nie boi się "braku szacunku polityków". - Na szczęście to nie politycy podejmują decyzję - stwierdziła .

Zobacz również wideo: Grodzka pokazuje zdjęcia sprzed operacji
d1bine6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bine6
Więcej tematów